geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 19 nga 19

€45,000
img
SHITET
Para 19 oresh

Shitet 450m toke

Shitet toke me Siperfaqe 450m ne SENATORIUMKoeficienti Shfrytezimit 0.5Toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të d...

€100,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Toke ne Zvernec, Vlore

Shitet toke ne Zvernec, VloreVendndodhja ne ane te detit ne koder, perballe ishullit te Sazanit. Afer Hotel Zvernecit....

€35,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Toke are ne Kavaje

Shitet Tokë Arë në KavajëSipërfaqje: 949 m²Pajisur me Çertifikatë PronësieMundësi edhe per ndërrim me Apartament ne Golem.Adresa: KavajëÇ...

€42,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Toke ne Kryemedhenj Golem

Shitet Tokë në Kryemëdhenj ,GolemSipërfaqje: 800 m²Pajisur me Çertifikatë PronësieKa pozicion qe shihet Deti Çmimi : 42.000 €uroAdresa: Kr...

€122,500
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Toke Ullishte ne Qerret

Shitet toke Ullishte 5 vjecare Sipërfaqe: 3500m²Çmimi:35€uro/m²Adesa:Qerret ...

€95,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Toke ne Kenete

Shitet toka ne Kënete DurrësSiperfaqe toke 900 m2Sipërfaqje truall ndertimi: 156 m2Pajisur me Çertifikatë PronësisePranë Autorstrades 200 metra...

€112,500
img
SHITET
Para 3 muajsh

Shitet Toke ne Spille

⛳Shitet Tokë ne Spille📐Sipërfaqje: 7500 m² 🌅Me pamje nga Deti✔️923metra nga bregdeti📜Pajisur me Çertifikatë Pronësie🔖Çmimi: ...

€84,000
img
SHITET
Para 3 muajsh

Shitet Toke ne Kavaje

Shitet Toke ne KavajeSiperfaqe:2800 m²Cmimi:30 €uro/m²Adresa:Ura e Leshniqes Kavaje...

ALL0
img
SHITET
Para 4 muajsh

Shiten 6 650 m2 toke ne plazhin e bukur te spilles

Okazion shiten 6 650 m2 toke ne plazhin e bukur dhe te virgjer te spilles.Toka eshte me certifikate te hipotekuar.Toka ndodhet tek rruga kur shkon tek...

€120,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

Shitet toke ne Durres, Rruga Petro Marko

Shitet  1dylym toke ne Durres. Cmimi I arsyeshem. ...

€18,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

Shitet toke ne kasalle(kamez)

Shitet toke ne kasalle3 km larg nga kamzaToke me sip 1000m2 me hipotekeToka eshte ne kuadrat te plote dhe e niveluar,gati per cdo lloj punimi.Toke e p...

€25,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

Shitet Toke ne kasallë/kamëz

Shitet toke ne kasalle (3 km larg nga kamza ) shiten 2 dylym toke toka esht me te gjitha dokumenta te rregullta  pran saj ndodhet xhamia,shk...

€850,000
img
SHITET
Para 5 muajsh

SHITET 22,500 M2 TOKE NE SURREL

Shitet toke ne Surrel me siperfaqe 22,500 m2. Pozicionohet buze rruge me pamje te bukur panoramike nga qyteti i Tiranes dhe eshte nje opsion shume i m...

€140,000
img
SHITET
Para 5 muajsh

SHITET 1765 M2 TOKE TEK KALAJA E PETRELES, TIRANE

Shitet toke ngjitur me Kalane e Petreles, me siperfaqe 1765 m2. Toka ka nje pamje mahnitese dhe mund te shfrytezohet per te ndertuar vila, hotel, bujt...

€210,000
img
SHITET
Para 5 muajsh

SHITET TOKE TEK LIQENI I THATE

Shitet toke 1050 m2 tek Liqeni i thate,i pershtatshem per ndertim. Disponon Certifikate Pronesie. Kjo toke eshte nje opsion i mire investimi per aktiv...

€57,000
img
SHITET
Para 5 muajsh

SHITET TOKE NE BABRRU

Shitet toke ne Babrru, me siperfaqe 500 m2. Ka mundesi per zgjerim edhe me 300 m2, cka e ben te pershtatshme dhe te shfrytezueshme per aktivitete te n...

€0
img
SHITET
Para 5 muajsh

Shitet Toke Are, Golem!

🌄Shitet Toke Are, Golem! 📐Siperfaqja: 8700 meter katror.📃E pajisur me certifikate📍Adresa: Ne fushat bujqesore Golem.💸Cmimi:I Diskutuesh...

€14,850
img
SHITET
Para 6 muajsh

Super okazion shitet 200 metra toke me certifikat pronesie

Okazion.. Shitet 200 metra toke me certifikat pronesie.. Toke ndodhet ne Tirane.. Ne Dalje te kombinatit.. Rruga e prushit.. Brezi I dyte.. Toke shite...

€25,000
img
SHITET
Para 9 muajsh

Shite toke ne kasallë/kamëz

Shitet tokë ne kasallë( 3 km larg nga kamza ) shiten 2 dylym toke dhe e cila esht e pajisur me te gjitha dokimentat e rregullta Pran saj n...