geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €210,000

Siperfaqe: 1050m2
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:


Shitet toke 1050 m2 tek Liqeni i thate,i pershtatshem per ndertim. Disponon Certifikate Pronesie. Kjo toke eshte nje opsion i mire investimi per aktivitete te ndryshme si: Bujtina, Hotele, Vila etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!


Postuar nga Andrea Pango / 08 Feb 22 12:30:01

Postuar nga

Andrea Pango

Andrea Pango

Antarsuar në February 2022
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce