geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 20 nga 32

$20
img
SHITET
Para 2 ditesh

High quality CAS 61-54-1 Tryptamine with good price in stock

Brand Name:paixingPlace of Origin:ChinaModel Number:61-54-1Type:Pharmaceutical Intermediates, Syntheses Material IntermediatesApplication:research int...

$20
img
SHITET
Para 2 ditesh

Wholesale Cetearyl Alcohols C16-18 CAS 67762-27-0 with safe delivery

Brand Name:paixingPlace of Origin:ChinaModel Number:67762-27-0Type:Pharmaceutical Intermediates, Syntheses Material IntermediatesApplication:research ...

€100
img
BLEJ
Para 3 javesh

Buy 5CLADBA Powder, Buy 5cladba online, Buy 5cladba for sale

We provide our customers with quality research chemicals from around the world because we know the importance of quality. Buy quality synthetic CANNAB...

€1,000
img
JEPET ME QERA
Para 3 javesh

Wickr/cristinajones ,New synthetic cannabinoid , Buy 5F-AB-FUPPYCA, Buy ADB-PHTINACA, Legit noids saler, Online research chemicals

Wickr/cristinajones ,New synthetic cannabinoid , Buy 5F-AB-FUPPYCA, Buy ADB-PHTINACA, Legit noids saler, Online research chemicalsBuy eutylone new bk,...

$200
img
JEPET ME QERA
Para nje muaji

Chemical Research Powder BMK Powder cas 5449-12-7

Emial: [email protected]:8619831973776Wickr:dinalucyWEB: newpmkpowder.comContact me if you intersted in our productsPurity:>99%Appearance :W...

€20
img
SHITET
Para 3 muajsh

k1

China supplies high quality and safe delivery of pharmaceutical intermediates(wechat/whatsapp/skype:+852 968455589)Other products on sale40064-34-4/...

€250,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

SHITET Vila 6+2 në Tirana Sip: 335m2

Shitet super vile me super pamje ne Vore 300 m nga autostrada Tirane-Durres. Siperfaqe trualli 700m2 dhe siperfaqe e viles 335m². Me cmimin okazion 2...

€1,699,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

SHITET NDERTESE 6 KATESHE PERBALLE ME PORTIN

SHITET NDERTESE 6 KATESHE PERBALLE ME PORTIN, BUZE RRUGES KRYESORE TE QYTETIT. 1292 M2 NDERTIM E KOMBINUAR ME 352M2 NJESI TREGETARE 840 M2 TOKE. ME DO...

€300,000
img
JEPET ME QERA
Para 4 muajsh

NDIHMË FINANCIARE PËR FUND TË VITIT

Ofertë urgjente për kredi.Përshëndetje NDIHMË FINANCIARE PËR FUND VITINe jemi të certifikuar për të ofruar llojet e mëposhtme të kredive AP...

€400,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

Vilë 4 katëshe me 400 tokë

Shitet vilë 4 kateshe me total 500m2 në 5 apartamente mbi një sipërfaqe toke prej 400m2.Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt pron...

€550
img
JEPET ME QERA
Para 4 muajsh

JEPET ME QERA Vila 2+1 në Tirana Sip: 90m2m2

...

€550
img
JEPET ME QERA
Para 4 muajsh

...

€900
img
JEPET ME QERA
Para 5 muajsh

Jepet me qera ambientet per klinike

Jepet me qera ambjenti i banimit per klinike kopesht apo zyra. Vile trekateshe me oborr te gjelberuar perpara. Kati i pare eshte i pershtatshem per lo...

€300,000
img
SHITET
Para 6 muajsh

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€230,000
img
SHITET
Para 6 muajsh

Shitet Vile ne Durres

Shitet vila ne Durres .Adres: Rruga Egnatia tek stacionini i autobuzave te Shijakut.Vila ka nje sip. 212m2 ndertimi .Dhe sip, trualli 208 m2 .Mundesi ...

€200
img
SHITET
Para 6 muajsh

SHITET Vila 3+1 në Tourquise Marine

Shitet Vile ne Touquise Marine me Tipologji 2+1 dhe 3+1Me Siperfaqe Parcele dhe e vendosur ne qender te kompleksit Per me shume info kontaktoni...

€180,000
img
SHITET
Para 6 muajsh

Shitet vile dykateshe bashkekohore

Shitet vile dykateshe, me predispozicion per kate te mesiperme ,lagje “Bakushe Visha” ne Fushe-Kruje. Kate totalisht bashkekohore dhe indipendent...

€300,000
img
SHITET
Para 7 muajsh

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€1
img
SHITET
Para 8 muajsh

SHITEN 2 DYQANE në Vlorë Sip: 40+40=80

Dyqanet me hapsir totale 80 metra dhe eshte e organizuara ne dy ambiente te ndara nga 40 metra secila te cilat aktualisht jane te dhèna me qera dy bi...

€130,000
img
SHITET
Para 8 muajsh

Shitet vila 2 kateshe + toke 6.3 dynym

Shitet vila dy kateshe 350 m2 + toke 6300 metra katrore. Shtepia ndodhet ne fshatin Rrile te Lezhes . Ndodhet 1 km larg autostrades Lezhe -Tirane . Zo...