geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 19 nga 19

€250,000
img
SHITET
Para nje viti

SHITET Vila 6+2 në Tirana Sip: 335m2

Shitet super vile me super pamje ne Vore 300 m nga autostrada Tirane-Durres. Siperfaqe trualli 700m2 dhe siperfaqe e viles 335m². Me cmimin okazion 2...

€400,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Vilë 4 katëshe me 400 tokë

Shitet vilë 4 kateshe me total 500m2 në 5 apartamente mbi një sipërfaqe toke prej 400m2.Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt pron...

€900
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

Jepet me qera ambientet per klinike

Jepet me qera ambjenti i banimit per klinike kopesht apo zyra. Vile trekateshe me oborr te gjelberuar perpara. Kati i pare eshte i pershtatshem per lo...

€300,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€230,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet Vile ne Durres

Shitet vila ne Durres .Adres: Rruga Egnatia tek stacionini i autobuzave te Shijakut.Vila ka nje sip. 212m2 ndertimi .Dhe sip, trualli 208 m2 .Mundesi ...

€200
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITET Vila 3+1 në Tourquise Marine

Shitet Vile ne Touquise Marine me Tipologji 2+1 dhe 3+1Me Siperfaqe Parcele dhe e vendosur ne qender te kompleksit Per me shume info kontaktoni...

€180,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet vile dykateshe bashkekohore

Shitet vile dykateshe, me predispozicion per kate te mesiperme ,lagje “Bakushe Visha” ne Fushe-Kruje. Kate totalisht bashkekohore dhe indipendent...

€300,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€1
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITEN 2 DYQANE në Vlorë Sip: 40+40=80

Dyqanet me hapsir totale 80 metra dhe eshte e organizuara ne dy ambiente te ndara nga 40 metra secila te cilat aktualisht jane te dhèna me qera dy bi...

€130,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet vila 2 kateshe + toke 6.3 dynym

Shitet vila dy kateshe 350 m2 + toke 6300 metra katrore. Shtepia ndodhet ne fshatin Rrile te Lezhes . Ndodhet 1 km larg autostrades Lezhe -Tirane . Zo...

€700,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet Vile Elite ne Tourquise Marina

Shitet Vile Elite ne Tourquise Marina ne Hamallaj Me Siperfaqe fizike 261m Siperfaqe nentoka 130m Siperfaqe verande 87m Siperfaqe oborri 640m Siperfaq...

€300,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€1,500
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

JEPET VILE 2 KATESHE ME QIRA NE SAUK

Jepet vile me qira ne Sauk, prane Akademise se Sigurise. Siperfaqja totale e truallit eshte 793 m2, prej te cilave 253 m2 ndertim. Vila eshte totalish...

€1,500
img
SHITET
Para 2 vitesh

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE FARKE Tirana Sip: 500m2

Jepet me qira vile tre kateshe ne Farke. Vila organizohet ne;Kati i pare perbehet nga ambienti i ndenjes, kuzhina dhe tualeti.Kati i dyte nga dy dhoma...

€470,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITEN DY VILA+TRUALL PRANE SPITALIT UNIVERSITAR "SHEFQET NDROQI"

Shiten dy vila te ngjashme bashke me truallin 733 m2 ne Sauk te Ri prane Xibrakut dhe Sanatoriumit. Vilat jane ne nje pozicion shume te favorshem dhe ...

€180,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet objekti me dekumentacion te regullt!

Shitet i gjith objekti ne qender te Golemit.(Kavaj) Objekti eshte me dekumentacion te regullt hipotekar. Objekti eshte i ndertuar per 2 familje te cil...

€1,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

Ambient biznesi / zyre me qera

Japim me qera hapësirë tregetare / banese e bollshme dhe e vecuar. Me tre kate dhe nje garazh nentokesor me dere automatike. Ndertesa ndodhet pergj...

€330,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

Durres, shes Vile 3+1+A+BLK 390 m² 330.000 Euro (San Pietro)

Shitet Super Vile dyshe ,e tipit 3+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" .San Pietro Resort ju ofron nje stil je...

€150,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

Shitet Vile në Durrës Sip: 345m2

Shitet shtepi vile 3 kate shum e bukur ne nje lagje mjaft te qet larg shurmave dhe pluhurit e mobiluar dhe ndertes teresisht e re vila ndodhet ne unaz...