Filtro


Rezultatet: 20 nga 729

€400
img
JEPET ME QERA
Para 4 oresh

Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! - 60m2

REFA012291 - Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mi...

€470,000
img
SHITET
Para 5 oresh

Te Ambasador 3 Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Te Mrekulleshme - 145m2

REFJT352296 - Prane stadiumit Air Albania, te Ambasador 3 shitet Super Apartament 2+1 me pamje spektakolare .Pozicionuar n nj nga zonat m prestigjoze ...

€90,000
img
SHITET
Para 7 oresh

Shitet Apartament 1+1

🏠Shitet Apartament 1+1📐Siperfaqja: 90 m2📃I pajisur me dokumentacionin perkates⚫Kati i 0💸Cmimi: 90.000 euro 📍Adresa: Qerret Kavaje...

€65,000
img
SHITET
Para 7 oresh

Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti

🏠 Shitet Apartament 2+1💸 Cmimi: 65.000 euro🛏 I mobiluar👉 Ballkon i bollshem qe qe ofron pamje nga deti⚫ I pajisur me ashensor👉 Me kon...

€325,000
img
SHITET
Para 14 oresh

Ne Zemer Te Tiranes Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! - 110m2

REFPB111718 - Ne Zemer Te Tiranes Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te Qendres multifunksional...

€128,000
img
SHITET
Para 16 oresh

Prane Kishes Katolike Shitet Apartament 2+1 Me Super Vendodhje - 90m2

REFJT352373 - Prane Kishes Katolike ne Rrugen e Kavajes Shitet Apartament 2+1 ne super vendodhje dhe me pamje te merekullueshme. Apartamenti ndodhet n...

€118,000
img
SHITET
Para 20 oresh

Ne Zonen e 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! - 118m2

REFXK481996 - Ne Zemer te Tiranes, tek 21 Dhjetori shitet Apartament 2+1+2 shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shper...

€100,800
img
SHITET
Para 22 oresh

Shitet Apartament 2+1 me Cmim Okazion 900 euro/m2 Rruga e Dibres ! - 112m2

REFIM091594 - Shitet apartamet 2+1 me siperfaqe 112 m2. Kompleksi esht nj godin banimi, shrbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim...

€100,000
img
SHITET
Dje

Mine Peza, Shitet Apartament 2+1 me Planimetri Shume te Rregullt! - 84m2

REFEA132280 - Ne nje nder zonat me te mira prane Qendres se Tiranes, tek Rruga Mine Peza, Shitet Apartament 2+1! Apartamenti ka siperfaqe 84 m2 dhe or...

€124,000
img
SHITET
Dje

Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme - 156m2

REFFL451634 - Tek rruga Bardhyl shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti orientohet ne drejtimin Lindje - Perendim cka mundeson nj...

€75,000
img
SHITET
Dje

Shitet Apartament 2+1

Shitet Apartament 2+1Siperfaqja:90 m2E pajisur me certifikateKati i 1 i banimitE mobiluarCmimi: 75.000 euro Adresa: Shkembi i Kavajes...

€90,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 113m2

REFXK482263 - Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 113m2 bruto. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me...

€750
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

SHITET Apartamente + në Zgjidh qytetin Sip: m2 Kati 2

Njesi 89m2, n katin 2, perballe ALSA-s, e pershtatshme x t’u bere apartament.Jepet gjithashtu dhe me qira per biznese t ndryshme. ...

€78,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Shitet Super Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Mangalem 21 - 104m2

REFDN471950 - Tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, shitet super apartament 2+1, me siprfaqe 104 m2 i prshtatshm pr nj familje t re ose me fmij. Fal or...

€280,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Prane Atsh Te Pazari I Ri Shitet Super Apartament 3+1+2 Garazhde - 149m2

REFJT352385 - Te Pazari i RI Shitet Apartament 3+1 me Super Vendodhje .Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te te nje pallati te mireadministruar me ashe...

€124,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Prane Shkolles se Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt - 96m2

REFJT352370 - Prane Shkolles se Baletit shitet apartament 2+1 ne super vendodhje ne katin e 5 te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte i organizu...

€34,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Shitet Apartament 2+1

Shitet Apartament 2+1Siperfaqja:81 m2E pajisur me certifikateKati i 1 i banimitObjekti i pajisur me ashensorCmimi: 34.000 euroAdresa: Kavaje...

€93,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Planimetri Perfekte - 86m2

REFEK381384 - Tek Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne zonen me te pereferuar te kryeqytetit vetem 5 min...

€1,200
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

Jepet Apartament 3+1 me Qira prane Gardes - 130m2

REFEA13101 - Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperf...

€45,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Shitet Apartament 1+1

Shitet Apartament 1+1Orientimi LindjeSiperfaqja:58 m2E pajisur me certifikateKati i 2Objekti i pajisur me ashensorCmimi: 45.000 euroAdresa:Shkembi i K...