geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 773

€40,000
img
SHITET
Para 28 minutash

Shitet apartament 1+1+garazh ne Golem

Shitet apartament 1+1+garazh, ne kompleksin Alb Adriatik, Golem. Apartamenti gjendet ne katin e pare te banimit, i mobiluar, me pamje anesore nga pish...

€550
img
JEPET ME QERA
Para 5 oresh

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 2+1 Ne Qender Te Tiranes!!! - 100m2

REFES522570 - Ne Qender te Tiranes, prane Galerise, Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te banimit te nje pallati te ...

€119,000
img
SHITET
Para 6 oresh

SHITET DUPLEX PRANE RESTORANT FRESKUT ME PAMJE TE LIRE !!! - 143m2

REFFS192422 - Prane Restorant Freskut shitet Duplex ne katin e katert ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24h ...

€145,000
img
SHITET
Para 9 oresh

Rruga Margarita Tutulani, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar! - 102m2

REFFL451732 - Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rrugen Margarita Tutulani shitet super apartament 2+1 I investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e...

€200,000
img
SHITET
Para 10 oresh

Tek Bulevardi Bajram Curri Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilsor! - 140m2

REFDS512342 - Tek Bulevardi Bajram Curri Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te n nj pallat te i vitit 2002 i ...

€110,000
img
SHITET
Para 13 oresh

Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar !! - 85m2

REFAL461752 - Shitet super apartament 2+1 ne zemer te Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 neto. Eshte ne katin e ...

€37,000
img
SHITET
Para 23 oresh

Shitet Apartament 2+1

Shitet Apartament 2+1Siperfaqja:82 m2E pajisur me certifikateOrientimi Veri-PerendimKati i 4 E mobiluarMe ballkonCmimi: 37.000 euro Adresa: Kavaje...

€230,000
img
SHITET
Dje

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 Super I Investuar !!! - 126m2

REFES522500 - Ne bllok, ne nje nga vendet me te preferuara dhe me te pelqyera per banim shitet apartamenti 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nj...

€85,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1. - 117m2

REFSK05473 - Tek Astiri, ne Rrugen Mikel Maruli, shitet Apartament 2+1, ne katin 5 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka...

€800
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

Jepet me QIRA per ZYRA apartament 3+1 tek Fakulteti Juridik

Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues, organizohet nga një sallë e madhe me ambjent ndenjeje të bollshme dhe ambjent gatimi ...

€85,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobiluar ! - 80m2

REFDS512479 - Prane Globe Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 4-te banim te nje pallati ekzistues me pese kate. Apartamenti...

€85,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

SHITET APARTAMENT 2+1 FRESK

Apartamenti ndodhet prane Ana Market. Eshte i organizuar ne :- 2 dhoma gjumi- 1 kuzhine- 1 sallon- 1 korridor shperndares- 1 tualetNdodhet ne katin e ...

€45,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Shitet Apartament 1+1 ne Golem

Shitet Apartament 1+1 në Plazhin GolemSipërfaqje:70 m²Kati 2 Banim Ndërtesë me sistemin e ri kapotE pamobiluarMe 2 ballkone Pallat me Administrim...

€121,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE TIRANES NE REZIDENCEN KEAM !!! - 76m2

REFFS192409 - Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe to...

€170,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

NE MYSLYM SHYR SHITET DUPLEX !!! - 105m2

REFFS192487 - Ne Myslym Shyr shitet DuPlex me siperfaqe 105 m2 ne nje ndertim te vitit 2000. Apartamenti organizohet si me poshte;kati 1, koridori,amb...

€60,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Shiten apartamente, Shkembi Kavajës, pranë hotel leonardo...

€30,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

SHITET Apartamente 1+1 në Kamëz Sip: 54m2 Kati 1

Shes apartament 1+1 ,kati i pare ne parafabrikat, qender Kamez me dokumenta te rregullta,sistem kapot,rikonstruksion i vitit 2020.Oferta e shitjes esh...

€500
img
JEPET ME QERA
Para 3 ditesh

Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 pran Shkolles se Baletit - 128m2

REFJT351164 - Rruga Petro Nini Luarasi, pran shkolls se Baletit, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim komod i pershtatshem per Fami...

€22,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

SHITET GARSONIERE HOTEL ADRIATIK, DURRES

Garsonierja ndodhet shume prane Hotel Adriatikut, nje zone shume e preferuar nga turiste te huaj. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe fjetje, amb...

€75,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Tek Shkolla Baletit, Shitet Super Apartament 1+1, I investuar - 65m2

REFRG161388 - Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara, per banim dhe investim shitet apartament 1+1 i sapo investuar me cmim tregu...