geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 7 nga 7

€273,000
img
SHITET
Para nje viti

Shiten 42 poste parkimi ne Mistomame

Shiten 42 poste parkimi ne Mistomame pakinget jan aktualishvme qera muajore me 40 milj lek posti.  Cmimi per post eshte 6500 € posti. ...

€2,400
img
JEPET ME QERA
Para nje viti

Magazine me qira afer rruges kryesore, 2400 €

Japim me qira magazine me siperfaqe 864 m2, nga te cilat 64 m2 jane zyra qe mund te hapen lehtesisht ne funksion te magazines.Magazina ka lartesi 5 m ...

€100
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

Garazh me qera Rr. Perlat Rexhepi

Jepet garazh me qera ne Rr. Perlat Rexhepi mbrapa Presidences, perballe supermarket Spar.Kontakt: 0682021669...

€12,500
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITET GARAZH I MBYLLUR TEK KOMUNA E PARISIT

Shitet garazh i mbyllur prane Kristal Center, me siperfaqe 15 m2. Garazhi pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri te mireadminitruar. Disponon C...

€30,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Divine beauty salon

Shitet biznesi aktual. Divine Beauty Salon & Esthetics. Arredim modern dhe bashkekohor....

ALL3,000
img
OFROJ
Para 2 vitesh

...

€25,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITET GARAZHD AFER PARK GATE, RRUGA ELBASANIT SIP 16M2 - 25 000€

Shitet 1 Post Parkimi me siperfaqe prej 16m2. Garazhdi ndodhet ne katin -1 te nje pallati 12 katesh, i cili ndodhet vetem 100 m larg nga Park Gate, Rr...