Filtro


Rezultatet: 20 nga 97

ALL1 /m
img
OFROJ
Para 9 oresh

Kerkojme punetor fast food vetem turni i dyte, rroga e kenaqshme, nje dite pushim.

Kerkojme punetor fast food vetem turni i dyte, rroga e kenaqshme, nje dite pushim. Adresa: Rr. At Zef Valentini nje stacion para Laprakes...

ALL150,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 10 oresh

IDS Ofron vende pune per operatore inbound.

Intercom Data Service GroupLeader nel settore del telemarketing, opera in tutto il territorio albanese da più di 12 anni. Siamo alla ricerca di consu...

€20 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 17 oresh

Pergjegjes Operativ / Traffic Manager

Work Italy, për një klientin e saj të rëndësishëm, Lider në sektorin e transportit Ndërkombëtar dhe të logjistikës dëshiron të rekrutoj n...

€1,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 21 oresh

Punoni me nje nga kompanite me te mira ne treg (Agjente shitje)

Blue SolutionOfron vende pune per agjente Forex ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention-Spanjisht (operator/desk menaxher/retention...

ALL30,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Dje

Kerkohet operatore turistike

Agjensia turistike DEA kërkon një punonjëse që të plotësoje këto kërkesa:1. Të ketë eksperiencë pune ne Agjensi Udhëtimi ose Tour Operator...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Dje

Operator/e ITALISHT

??Je ne kerkim te nje ?? dhe ke aftesi te mira ne komunikim ? Apliko tani?? per operatore te gjuhes ITALIANE dhe behu pjese e stafit tone. ??Kompania...

ALL32,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

NDIHMESE FINANCIERE

Kompania lider ne treg Commerce Corp shpk ofron vend pune per ndihmese financiere me eksperience pune.Kerkesa te pergjithshme :Orari i punes 9:30 - 15...

€500 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Ofroj vend pune Agjent Retention Spanjisht/500 Eu

Kerkohen agjent retention dhe convertion ne gjuhen spanjolle per fushaten Forex. Pranohen vetem me eksperienca ne kete fushe. Pagat me te mira ne tr...

ALL500 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Kerkojme Operatore Telefonik!

Kerkojme operatore telefonik, per gjuhet:Anglisht (Vetem me eksperience)GreqishtItalisht...

ALL40,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Graphic Designer

Kompania kerkon te punesoje Graphic Designer me kohe te plote.Kualifikimet- Diplome Universitare.- Pervoje pune minimale 1 vjecare.- Njohuri te mira t...

ALL0 /m
img
KERKOJ VEND PUNE
Para 2 ditesh

Interesohem per vend pune Pedagoge

Jam e interesuar per vend pune si pedagoge, ofroj mesim ne te gjitha lendet e informatikes si: Programim, databaze, rrjeta, strukture te dhenash etj....

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 ditesh

Blue Filters Tirana Kerkon Agjent shitje ne terren

💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem,kerkon:👉Agjent shitje ne terren▪️ K...

ALL220 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 ditesh

Kerkoj kamarjere me ekperience kushte shum te mira pune

Kerkoj kamarjere me ekperience kushte shum te mira pune Siguracione te perfshira ...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 ditesh

KERKOHET TEAM LEADER ITALISHT

Kerkohet Team Leader ne gjuhen italiane. Te interesuarit duhet te kene eksperienca ne kete fushe. Orari full time 10:00 - 19:00 Ofrohen pagat me te ...

ALL70,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 ditesh

Tirane, ofroj vend pune Operator per il Servizio Clienti Lingua Spagnola a partire da 420lek/ora

Sisal Albania è alla ricerca di figure di Contact Center Operator per il Servizio Clienti bilingue Italiano e Spagnolo a partire da 420 lek ora netto...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 3 ditesh

KERKOHEN AGJENTE FOREX SPANJSHT

Kerkohen agjente forez ne gjuhen spanjolle. Preferohen me nivel te mire gjuhe. Orari 10:00 - 19:00 Ofrohen pagat me te mira ne treg Bonuse te larta ...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 4 ditesh

Kerkohet Asistente Dentare

Kerkohet Asistente Dentare prane Klinikes Dental Clinic AS ne zonen e Bllokut (prane Pallateve Agimi, Kafe Roma). Pranohen edhe praktikante. Kontanton...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 5 ditesh

KORKOJME PERFAQESUSESE SHITJESH NE PLAZH

Ubi group shpk kerkon te zgjeroj stafin Pozicioni punes : perfaqesuese shitjesh ne dyqan rimbushjesh elektronike orari : 7:00 me 15:00 turni pare 15...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 5 ditesh

Tirane kerkohet pastruse

Kerkoj pastruse , 2 here ne jave tek sanatoriumi shtepi private. 0688008777...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 6 ditesh

Ofroj vende pune per Guzhinier/e

Kerkoj guzhinier ose guzhiniere.Kontrat e gjat pune.Mosha nga 25-45.Paga diskutohet nga afer.Puna fillon ne shkurt.Jo telefonata.Ju lutem dergoni cvwh...