Rezultatet: 20 nga 31

€130
img
SHITET
Para 2 ditesh

RRITENI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON

Bimor - natyral e rrit penisin cm per gjithmone.Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite.Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ...

ALL0
img
SHITET
Para nje jave

Shisha N'argjile dizajn unik

Shiten Shisha N argjile Me 1, 2, 3 dhe 4 tuba Per me shume telefononi: 00355685868353...

€300
img
SHITET
Para 2 javesh

Motoseg profesionale norvegjeze

Okazion Motoseg JOBU,ardhur nga norvegjia profesionale ne gjendje perfekte, e pa prekur, prodhim i vitit 1968,made in norway, per koleksioniste, gjend...

€4,000
img
SHITET
Para 2 javesh

Shiten 2 makineri Ricamo

Shiten 2 makineri Ricamo Zangs të vitit 1991 dhe 1992  me 12 koka qepje prej të cilave njëra me 7 gjilpëra dhe tjetra me 9 gjilpëra. Me fush...

€40,000
img
SHITET
Para 4 javesh

Fabrik vaj ulliri

Shitet fabrik vaji ullirit,fabrika eshte blere e re ne 2015 nuk eshte perdorur shume per shkak emigrimi dhe per kete shitet komplet bashke me kaldaje....

ALL2,499
img
SHITET
Para nje muaji

Cante Laptopi SBOX 17.3'' ( inch )

Cante Laptopi SBOX 17.3'' ( inch ) Marka : SBOX Modeli : NSS-88123 Madhesia : 17.3'' Dimensionet : 45.5 x 34 x 6.8 cm Materiali : Najlon 600D ...

ALL2,999
img
SHITET
Para nje muaji

Cante Laptopi Trust 13.3'' ( inch )

Cante Laptopi Trust 13.3'' ( inch ) Madhesia : per laptope 13.3'' Materiali : Poliester Dimensionet : 345 x 240 x 40 mm Ngjyra : e zeze Materia...

€1
img
SHITET
Para nje muaji

Shiten 2 makineri Ricamo

Shiten 2 makineri Ricamo për qëndisje me 12 koka. Njëra me 7 gjilpëra, tjetra me 9 gjilpëra të vitit 1991 dhe 1992, dhe me fushë qepje 50cm me ...

ALL3,299
img
SHITET
Para 2 muajsh

Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch )

Cante Shpine per Laptop HP 15.6'' ( inch ) Modeli : K0B39AA Madhesia : per laptope 15.6'' Dimensionet : 310 x 445 x 100 mm Ngjyra : GRI Transpo...

ALL4,500
img
SHITET
Para 2 muajsh

CANTE SHPINE PROFESIONALE PZX (SUPER CILESI) 4500L

ANTI THETH + COD R WATERPROOF R R "R&R" Computer Service. Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane R Tel: +355 69 43 39723 R R Mail:[email protected] R Web: www.c...

ALL10
img
SHITET
Para 3 muajsh

Manga te ndryshme

Manga te ndryshme ne gjendje shume te Mire ...

ALL3,999
img
SHITET
Para 5 muajsh

Cante Shpine per Laptop Florida SBOX 17.3'' ( inch

Cante Shpine per Laptop Florida SBOX 17.3'' ( inch ) Modeli : NSE-3721 Madhesia : per laptope 17.3'' Dimensionet : 540 x 340 x 180 mm Materiali ...

ALL50,000
img
SHITET
Para 5 muajsh

Shitet Sharrë professionale per prerje metalesh

Shes Sharrë Professionale per prerje profilesh metalesh te ndryshme, sharra esht ne gjendje shume te mire , shitet per arsye mospërdorimi.Cmimi: 50 ...

ALL1,999
img
SHITET
Para 5 muajsh

Cante Shpine per Laptop SBOX 15.6'' ( inch )

Cante Shpine per Laptop SBOX 15.6'' ( inch ) Modeli : NSS-19044NB Madhesia : per laptope 15.6'' Dimensionet : 320 x 450 x 80 mm Materiali : Poli...

ALL6,499
img
Para 6 muajsh

Cante Laptopi Notebook 17.3''

Cante Laptopi Notebook 17.3'' Madhesia : per laptope 17.3'' Materiali : Poliester 900D Dimensionet : 475 x 395 x 210 mm Ngjyra : zeze Vecori : ...

ALL4,500
img
SHITET
Para 6 muajsh

CANTE SHPINE PROFESIONALE PZX (SUPER CILESI) 4500L

ANTI THETH + COD R WATERPROOF R R "R&R" Computer Service. Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane R Tel: +355 69 43 39723 R R Mail:[email protected] R Web: www.c...

ALL2,999
img
SHITET
Para 6 muajsh

Cante Shpine per Laptop Notebook 17.3'' ( inch )

Cante Shpine per Laptop Notebook 17.3'' ( inch ) Modeli : NSS-19054R Madhesia : per laptope 17.3'' Dimensionet : 300 x 460 x 120 mm Materiali : ...

ALL5,000
img
SHITET
Para 6 muajsh

Shes Raki Rrushi

Shes raki rrushi (pa sheqer), me shumice per bare ose restorante dhe me pakicë. E prodhuar nga vreshtat ne Kurvelesh.Cilesia me e mire. Jam i gatshem...

ALL2,499
img
SHITET
Para 7 muajsh

Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18''

Cante Laptopi SBOX nga 16'' te 18'' Modeli : NSS-88120 Madhesia : 17.3'' Dimensionet : 45 x 36 x 7 cm Materiali : Najlon 600D & 210D Ngjyra : e...

ALL2,699
img
SHITET
Para 7 muajsh

Cante Laptopi HP 17.3''

Cante Laptopi HP 17.3'' Madhesia : per laptope 17.3'' Dimensionet : 430 x 295 x 40 mm Ngjyra : gri Vecori : material rezintente ndaj ujit dhe pa...