geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 20 nga 45

€270
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITET FRYRES AJRI “UNITED” 1.5 m ME FUQI 266 W.

SHITET FRYRES AJRI “UNITED” 1.5 m ME FUQI 266 W. Fryresi i ajrit “UNITED” eshte marke me prodhim per ne CE teper cilesor. I blere ne Greqi. Es...

€48,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet garazhd

Shitet super garazh 20m2 ne zemer te tiranes Bllok i akomoduar me silesi sigurimi te larte me  mbyllja automatike .Kati -2 te add : rr Adem Jasha...

€300
img
SHITET
Para 2 vitesh

Okazion SHITJE KARRIGE BERBERASH

Karrige Profesionale Berberash Shitet per arsye mosperdorimi shume pak i perdorurCmim okazion dhe i arsyeshem...

€40,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Fabrik vaj ulliri

Shitet fabrik vaji ullirit,fabrika eshte blere e re ne 2015 nuk eshte perdorur shume per shkak emigrimi dhe per kete shitet komplet bashke me kaldaje....

ALL50
img
SHITET
Para 2 vitesh

Manikina buste femrash dhe meshkujsh

Manikina femrash dhe meshkujsh gjysem busti ...

ALL0
img
SHITET
Para 2 vitesh

Okazion shiten makineri per marangoza dhe vegla dore

Okazion shiten makineri per marangoza per arsye mbyllje bisnesi makinerit shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti interesoin blersit makinerit jan ...

ALL500
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet raki rrushi.

Shes raki rrushi . E prodhuar nga vreshtat ne Kukes.Cilesia me e mire. Çmimi shume i mire, 5 mije leke /litri.Me telefononi per cdo informacion ...

€580
img
SHITET
Para 2 vitesh

Nebra HNT outdoor hotspot miner EU868

Të paprekura, të papërdorura kanë gjithashtu një antenë të jashtme opsionale për përfitim maksimal gjatë instalimit të kompletit tuaj.Marka...

€40
img
SHITET
Para 2 vitesh

TITAN XHEL E RRIT KARIN E JUAJ EDHE 3 - 7CM

Xhel per rritjen e penisit fale substancave aktive biologjike: acidit hialuronik dhe sucinik, si dhe ekstrakteve naturale te luleminez dhe luleshtrydh...

ALL1,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Kepuce nga brande angleze

Kepuce te perdorura, por te mbajtura me kujdes. Jane blere te gjitha ne Londer dhe i kam perdorur pak here neper disa evente. Cmimet jane in...

€200
img
SHITET
Para 2 vitesh

APARAT CANON 1100D +32GB+CANTE+KARIKUES (SI I RI)

CANON DSLR 1100D +16GB+CANTE+KARIKUES R R 18-55MM LENTE R R Ky produkt ka 2 Muaj Garanci! R R Kto produkte mund t merren edhe me kste! (IuteCredit...

ALL6,499
img
Para 2 vitesh

Cante Laptopi Notebook 17.3''

Cante Laptopi Notebook 17.3'' Madhesia : per laptope 17.3'' Materiali : Poliester 900D Dimensionet : 475 x 395 x 210 mm Ngjyra : zeze Vecori : ...

ALL60,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Guzhine e kompletuar.

Shes guzhine te kompletuar.Ne gjendje shume te mire.I bashkangjis grupin e gatimit, sic mund ta shikoni ne video.Vendodhja eshte ne Luz i Madh , Kavaj...

€300
img
SHITET
Para 2 vitesh

Motoseg profesionale norvegjeze

Okazion Motoseg JOBU,ardhur nga norvegjia profesionale ne gjendje perfekte, e pa prekur, prodhim i vitit 1968,made in norway, per koleksioniste, gjend...

ALL1,500
img
SHITET
Para 2 vitesh

Artikuj per kujdesin & ushqyerjen e bebit

Shes artikuj esenciale per perkujdesjen/ushqyerjen e bebit:Ngrohese biberoni e markes NUK, gjendja si e re, shitet 1500 LekeTermus biberoni i markes C...

ALL2,999
img
SHITET
Para 2 vitesh

Cante Shpine per Laptop Notebook 17.3'' ( inch )

Cante Shpine per Laptop Notebook 17.3'' ( inch ) Modeli : NSS-19054R Madhesia : per laptope 17.3'' Dimensionet : 300 x 460 x 120 mm Materiali : ...

ALL15,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Divan

Dy divane 150x60cm. Divani hapet dhe behet krevat dopio 150x200cm. Konstrukt metalik....

ALL15,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Divan

Dy divane 150x60. Divani me konstrukt hekuri. Divani hapet dhe behet krevat dopjo 150x200cm....

ALL4,500
img
SHITET
Para 2 vitesh

CANTE SHPINE PROFESIONALE PZX (SUPER CILESI) 4500L

ANTI THETH + COD R WATERPROOF R R "R&R" Computer Service. Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane R Tel: +355 69 43 39723 R R Mail:info@crs.al R Web: www.c...

ALL2,699
img
SHITET
Para 2 vitesh

Cante Laptopi HP 17.3''

Cante Laptopi HP 17.3'' Madhesia : per laptope 17.3'' Dimensionet : 430 x 295 x 40 mm Ngjyra : gri Vecori : material rezintente ndaj ujit dhe pa...