Rezultatet: 3 nga 3

ALL2,500 /m
img
OFROJ
Para 3 ditesh

OFERTE KURSE ANGLISHTE, PAGUAJ 2 MUAJ & PERFITO 1 MUAJ FALAS.

Nga parashkollore deri ne klasen e 9-te.Per me teper informacion na shkruani ne email: [email protected] na vizitoni ne zyrat tona ...

$800 /m
img
OFROJ
Para 2 javesh

Afterschool dhe kurse

Ofrohen afterschoole për fëmijë të çdo klasë pas mësimit. Mësues të kualifikuar e me përvojë. Studim pas shkolle për cdo fëmijë....

ALL5,000 /m
img
OFROJ
Para 2 javesh

Intership dhe punesim i garantuar

Dini italisht por jo dhe aq mire sa per te filluar nje pune ne Call Center? Ofrojme per ju  intership nje mujor intensiv dhe punesim te garantuar...