geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 122

€9,990
img
SHITET
Para 4 oresh

Ford Kuga 2.0 diesel 4x4Automat (Viti 2012) Zvicra

Ford Kuga 2.0 nafte 4x4 kamio automatike. Makina esht e sapo ardhur nga zvicra disponon 190.000 km origjinale me liber servisi viti 09/2012. Xhama te ...

€2,600
img
SHITET
Para 11 oresh

Ford Focus Viti 2005 Kambio Manuale / Nafte

Ford Focus Kamio Manual Karburanti Nafte 1,6 Vitprodhim 2005 Kondicioner Me Letra Te Paguara Per Nje Vit Sherbime Te Bera Makina Ka Ardhur Nga Italia ...

€13,000
img
SHITET
Para 14 oresh

Audi A6 2013 2.0 naft Automatik

Audi A6 2.0 nafte Automatik ne gjendje perfekte klimatronik lleda para pas navi park assist goma te rreja te veres, vetura gjendet ne Kosov Peje...

€0
img
SHITET
Para 24 oresh

Ford Focus Viti 2010 Kambio Manuale / Nafte

Shitet ford focus 1.6 e ardhur nga Zvicra.Makkna disponon libër shërbimi me të gjitha shërbimet e kryera në kohë.Kambio manuale.Komanda në timo...

€7,990
img
SHITET
Dje

Land rover freelander 2.2 diesel viti 10/2009

Land rover freelander 2.0 diesel 4x4 Kamio automatike Viti: 10/2009 Km: 240.000 (origjinale) Full Opsion E ardhur nga zvicra (dogane e paguar) ...

ALL302,000
img
SHITET
Dje

Shitet URGJENT - OPEL MERIVA viti 2004

Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..? OPEL MERIVA 302,000 Lekë? Viti 2004? Km 181 924? Dizel? 1.7? ManualeMakina shitet vetem me CASH apo cmim te plote ...

€12,345
img
SHITET
Dje

Land Rover Range Rover Viti 2006 Kambio Automatike / Benzine / GAS (LPG)

Shitet.viti 2006...motorri 4.2 benzin-gaz...taks luksi...look 2012...taksat e prera deri ne 2022....

€7,600
img
SHITET
Dje

E-class EVO 320 cdi Avantgarde "FULL OPSION"

MB E-class 320 cdi Avantgarde EVO Kamio automatike Viti: 06/2007 Km: 243.000 (te certifikuara) Full Opsions I sapo ardhur nga gjermania Cmimi: 7...

€4,500
img
SHITET
Dje

Tata Xenon OKAZION

Makina eshte ne gjendje shum te mire si mekanike dhe Xhenerike , gomat te reja kasetofon me blututh fish ausi etj.Me dekumentacionin eshte ne rregull ...

€40,000
img
BLEJ
Para 2 ditesh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€5,200
img
SHITET
Para 2 ditesh

Mercedes-Benz C 220 Viti 2004 Kambio Automatike / Nafte

Shitet:Evo C klas sport edition 220 Diezel , automat, vitit Fund 2004,e bler ne privat e perdorun vec 1 Gjerman ;Km 230805 origjinale me garanci gjdo ...

ALL0
img
SHITET
Para 2 ditesh

BMW X5 4.8i benzine/gaz

Makina i ka te gjitha sherbimet e bera letra deri ne gusht 2021...

€4,200
img
SHITET
Para 2 ditesh

Ford Focus Viti 2009 Kambio Manuale / Nafte

Ford fokus viti 2009 motor 1.6 kambjo manuale nafte sherbime te porsa bera dokumenta per nje vit ne gjendje te mir motorrike e xhenerike 186 000 km te...

€7,500
img
SHITET
Para 2 ditesh

Shitet Mercedes Benz 7500

Shitet Makine Mercedes Benz, Viti dhjetor 2007, Nafte, Automatike. Makina eshte ne gjendje perfekte, Goma te sapo vendosura, letra deri ne SHKURT 20...

€17,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Toyota Land Crusier HZJ 105 4.2D targa Shqiptare

Toyota Land Crusier HZJ 105 4.2D viti 2007 9ulse makina eshte ne super gjendje posedon tabela Kosovare si dhe Shqipetare...

€1
img
SHITET
Para 3 ditesh

? Shitet VW Golf VII ??2.0 Naft ??Viti 2014 ?

??W GOLF 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2014??TEL:0672158444??VITI 2014??KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC??NAFTE 2.0??DRITA MJEGULLE ??SENSOR SHIU DHE DRITE??NA...

€35
img
JEPET ME QERA
Para 3 ditesh

Rent Car Nissan Year 2003 Automatic/ Benzine / GAS (LPG)

Rent the car for your trip around Albania.It is cheap, comfortable, quite, doesn't spend to much and have all necessity that you need for your trip. W...

ALL0
img
SHITET
Para 3 ditesh

Ford Fiesta Benzin-Gaz

Shitet Ford Fiesta 1.2 Benzin Gaz Makina eshte ne gjendje shume te mire me impjant gazi te montuar nga fabrika nuk eshte perdorur fare ne Shqiperi.Ma...

€0
img
SHITET
Para 4 ditesh

BMW 535 Viti 2005 Kambio Automatike / Nafte

Bmw E60Motor 3.5 NaftPa Taks LluksiKambio AutomatSuper GjendjeCmimi i DiskutushemMundesi Nderrimi...

€9,990
img
SHITET
Para 4 ditesh

Bmw X1 2.3 diesel 4x4 Automat Full Opsion

Bmw X1 2.3 diesel bi-turbo x-drive 4x4 Kamio automatike Viti: 28/12/2009 Km: 216.000 (2 celsa perkates) Sensor parkimi Drita bi-xenon Komjuter b...