geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | ALL0

Siperfaqe: 6650m2
Qyteti: Kavajë

Pershkrimi:

Okazion shiten 6 650 m2 toke ne plazhin e bukur dhe te virgjer te spilles.
Toka eshte me certifikate te hipotekuar.
Toka ndodhet tek rruga kur shkon tek andi peshku.
Toka esht buze rruges se asfaltuar.
Toka esht e ndar me ligjin 7501 e viti 91.
E gatshme per ndertim resorti.
Per me shume info kontaktoni ne nr
Cmimi i diskutushem dhe i arsyshem
068 48 91 212


Postuar nga Spille / 26 Sep 22 21:30:08

Postuar nga

Spille

Spille

Antarsuar në December 2020
Shiko njoftimet

Kontakto