geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €14,850

Siperfaqe: 200m2
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Okazion.. Shitet 200 metra toke me certifikat pronesie.. Toke ndodhet ne Tirane.. Ne Dalje te kombinatit.. Rruga e prushit.. Brezi I dyte.. Toke shitet dhe nderrohet me apartment.. Makina.. +/-.. Per çdo sqarim.. Telefon.. Whatup..
Shenim: me nderrim toka ka cmim tjeter


Postuar nga Trend / 27 Dec 21 12:30:03