geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €140,000

Siperfaqe: 1765m2
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Shitet toke ngjitur me Kalane e Petreles, me siperfaqe 1765 m2. Toka ka nje pamje mahnitese dhe mund te shfrytezohet per te ndertuar vila, hotel, bujtine, shtepi, restorant etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite na kontaktoni!


Postuar nga Andrea Pango / 19 Aug 22 22:30:02

Postuar nga

Andrea Pango

Andrea Pango

Antarsuar në February 2022
Shiko njoftimet

Kontakto