geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €850,000

Siperfaqe: 22500m2
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Shitet toke ne Surrel me siperfaqe 22,500 m2. Pozicionohet buze rruge me pamje te bukur panoramike nga qyteti i Tiranes dhe eshte nje opsion shume i mire per ndertim lokali, hoteli, restoranti, bujtina, shtepi, vila etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Postuar nga Andrea Pango / 08 Feb 22 14:30:03

Postuar nga

Andrea Pango

Andrea Pango

Antarsuar në February 2022
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce