geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €25,000

Siperfaqe: 2000m2
Qyteti: Kamëz

Pershkrimi:

Shitet tokë ne kasallë( 3 km larg nga kamza ) 

shiten 2 dylym toke dhe e cila esht e pajisur me te gjitha dokimentat e rregullta 

Pran saj ndodhet xhamia, shkolla, qendra shendetsore etj 

ka te drejte leje ndertimi si shtepi,kapanon dhe cdo lloj tjeter 

1 dylym=25.000€ cmimi i diskutueshem


Postuar nga majlinda / 24 Sep 21 16:30:02

Postuar nga

majlinda

majlinda

Antarsuar në September 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce