geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 94

€260,000
img
SHITET
Para 8 oresh

Shitet shtepi private

shtepia eshte 2 kateshe e ndar ne kater hyrje ...

ALL1
img
SHITET
Para 3 ditesh

Shtepi private

Shitet shtepi private banimi me siperfaqe 100m2 (2 dhoma gjumi Me nje sallon te madh me kuzhine me open spas , 2 banjo dhe koridori i ndjermjeten) Me ...

€300
img
JEPET ME QERA
Para 4 ditesh

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 FRESK

Apartamenti ndodhet prane restorant "Qesarak".Eshte i organizuar ne :- 2 dhoma gjumi- 1 dhome ndenjeje dhe ngrenie- 1 ballkon- 1 korridor shperndares-...

€230
img
JEPET ME QERA
Para 5 ditesh

JEPET ME QERA Shtepi 1+1 në Tirana Sip: 32m2

Garsoniere ,230 euro perfshire uje drita,internet!Prane pallatit me shigjeta kati 1re...

€199,000
img
SHITET
Para 6 ditesh

SHITET Shtepi + në Durrës Sip: 700m2

Zona/Rruga : Arapaj/rruga unazesPre nje siperfaqe 700m2 kemi ndertuar nje vile 3 kate.Ndertimi eshte cilsore dhe modern i projektuar me gjith kushtet ...

€40,000
img
BLEJ
Para 2 javesh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€160,000
img
BLEJ
Para 2 javesh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

ALL40,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 javesh

Jepet Shtepi me Qera prane hotel Diplomat 2

JEPET ME QERAShtepi me Qera 2+1 Totalisht e mobiluarAdresa: Rruga Irfan Tomini Prane Hotel Diplomat 2 Kati 3 ne nje pallat 5 katesh Cmimi: 40.000 Leke...

ALL25,000
img
JEPET ME QERA
Para 4 javesh

Jepet Shtepi me qera

Shtepi me qera ne zonen e kombinatit.2dhoma gjumi te medha ,kuzhine e vecuar e modiluar dhe sallon ndenjeje.Ballkon dhe vend parkimi....

€112,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet apartament 2+1 tek Ish Sacioni Trenit afer BKT

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të teknik (kati 1 banim) të një objekti rezidencial të viteve të fundit, i shërbyer me ashensor dhe shërbim m...

ALL2,500
img
JEPET ME QERA
Para 2 muajsh

Apartamente me qera Spille, Kavaje

☞Apartamente me qera ne plazhin e Spilles ne vije te pare te plazhit, shume afer detit, direkt mbas pishave. ☞Dhoma komode dhe shume te pasterta....

ALL2,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 muajsh

Apartamente me qera Spille, Kavaje

☞Apartamente me qera ne plazhin e Spilles ne vije te pare te plazhit, shume afer detit, direkt mbas pishave. ☞Dhoma komode dhe shume te pasterta....

€112,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

OKAZION 2+1 KISHA SHEN leonor

Në shitje apartament 2+1+1WC+2 Ballkone Mbi Kristal Center - Fiks te Parku Eleonorës - Sa Shkon te Market Aldi - Rruga Mustafa Matohiti - Tiranë Pa...

€31,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 Fier

Shitet Ap 2+1 super location, prane Bar Rinia ne Fier. Apartamenti eshte me hipoteke dhe dokumenta te rregullta. Ndodhet ne kat te 5(pa ashensor),72m ...

€102,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Okazion Shitet apartament 2+1 komuna e parisit

- ndertuar ne 2005 me hipoteke dhe planimetri te rregullt-Apartamenti ndodhet ne kat te 3 (pa ashensor),-110 m 2(Neto), 120m² Bruto-me pamje lindje -...

€0
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet shtëpi private 1 Katëshe në Seferaj

🏠Shitet shtëpi private 1 Katëshe në Seferaj ⚜️Viti i ndërtimit : 2010✔️Ndërtim cilësor me tull të kuqe ⚫Posedon :✔️3 dhoma gj...

€300
img
JEPET ME QERA
Para 3 muajsh

Jepet me qera 1+1

Kati i pare i nje vile private, 60m2, ngjitur me Fakultetin Ekonomik dhe Fakultetin e Gjuheve te huaja. Plotesisht e mobiluar. Hyrja jepet vetem per v...

€350
img
JEPET ME QERA
Para 3 muajsh

Jepet me qera apartament 1+1

Jepet me qera apartament luksoz 1+1 i cili ndodhet ne katin e 6 nga toka ne lagjen Pavaresia -Vlore. Apartamenti eshte i ri i pa dhene me pare. Aparta...

€70,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

Shitet Shtepia ne Lezhe

Shtepia ndodhet ne Balldre,Lezhe . Esht 180m2 gjithsej ka dhe 800m2 oborr . Punime shum cilesore . Sistem ngrohje te instaluar . Uje te pishem 24 or ....

€94,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

Shitet Shtepi 3 kateshe

Shitet Shtepi 3 kateshe Siperfaqe Toke: 104 m2 E pajisur me certifikateShtepia eshte e organizuar ne:Kati i 1 perbehet nga : Vend ParkimiAneks Tualet ...