geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 6 nga 6

€2,000
img
JEPET ME QERA
Para 6 ditesh

shtepi/ dhoma plazhi

shtepi plazhiokazion ,cmim ekonomik .Kontakt :***https://www.facebook.com/rentrooom ***https://www.instagram.com/dhoma_plazhi_/***what app ne nr me po...

€50,000
img
BLEJ
Para 2 javesh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€320,000
img
SHITET
Para 3 muajsh

Shitet Hotel 4 katesh ne Golem

Shitet Hotel 4 katesh ne GolemSiperfaqe Toke: 400 m2Siperfaqe totale ndertimi: 1000 m2E pajisur me certifikateKati I 1 permban:3 dhomaKati I 2 permban...

€1,300,000
img
SHITET
Para 5 muajsh

SHITET OBJEKT BIZNESI 2KATESH (HOTEL)

SHITET OBJEKT BIZNESI 2KATESH (HOTEL)- Me nje projekt prej 6 katesh- Objekti ka nje siperfaqe prej 780m2 (ndertesa)* Ndersa siperfaqja totale e truall...

€25,500
img
SHITET
Para 9 muajsh

Dyqan ne shitje tek Xhamia Tabakve(Rr.Shyqyri Ishmi)

Shes dyqan tek Xhamia Tabakve(Rr.Shyqyri Ishmi)17m2Cmimi okazion: 25,500 Euro...

ALL600
img
JEPET ME QERA
Para nje viti

Dyqan me qera afer spitalit Durres

Zona/Rruga : Rruga Aleksander GogaLagja 18Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Spitalit.Informacion mbi Ambjentin : • Siperfaqja 80 m2 • Tualet...