geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €18,000

Siperfaqe: 1000m2
Qyteti: Kamëz

Pershkrimi:

Shitet toke ne kasalle
3 km larg nga kamza
Toke me sip 1000m2 me hipoteke
Toka eshte ne kuadrat te plote dhe e niveluar,gati per cdo lloj punimi.Toke e pershtashme per shtepi,binzes (kapanone,magazina) etj.Toka eshte ne vend shume te pershtatshem.Rruga eshte asfaltuar deri ne hyrje te saj.Me energji dhe uje.

1 dylym 18.000 €

per me shum informacion kontaktoni

0686873029 / 0693296058 


Postuar nga xhesika xhuxha / 05 Mar 22 10:30:02

Postuar nga

xhesika xhuxha

xhesika xhuxha

Antarsuar në May 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce