geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 969

€500
img
JEPET ME QERA
para 1 ore

Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 pran Shkolles se Baletit - 128m2

REFJT351164 - Rruga Petro Nini Luarasi, pran shkolls se Baletit, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim komod i pershtatshem per Fami...

€78,000
img
SHITET
Para 9 oresh

Ish Ekspozita, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt - 66m2

REFFL452476 - Ish Ekspozita, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzist...

€25,500
img
SHITET
Para 12 oresh

Dyqan ne shitje tek Xhamia Tabakve(Rr.Shyqyri Ishmi)

Shes dyqan tek Xhamia Tabakve(Rr.Shyqyri Ishmi)17m2Cmimi okazion: 25,500 Euro...

€104,000
img
SHITET
Para 16 oresh

TEK FARMACIA 10 SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PROJEKT PER INVESTIM !!! - 111m2

REFFS191331 - Ne Unaze tek kryqezimi i Farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2+1+2 tualete me shume drite. Apartamenti eshte ne katin e...

€370
img
JEPET ME QERA
Para 21 oresh

Tek Brryli Jepet Me Qira Apartament 2+1 ! - 99m2

REFMG21671 - Te Brryli, jepet apartament me qira 2+1 i mobiluar me kushte bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine...

€95,000
img
SHITET
Para 23 oresh

Shitet Apartament 2+1 plot drite tek Restorant Durresi - 94m2

REFAK081552 - Prane restorant Durresit shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me 2 ashensor ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh. Apartamenti organizoh...

€80,000
img
SHITET
Dje

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2

REFIM09133 - Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orie...

€78,000
img
SHITET
Dje

Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1 - 84m2

REFJT351427 - Ne Don Bosko prane Viva Market shitet super apartament 2+1 . Siperfaqja prej 84 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre b...

€160,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Prane Vasil Shantos, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantastike! - 208m2

REFRG162317 - Prane bllokut "Vasil Shanto", shitet Penthouse, me pamje dhe orientim te mrekullueshem. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, ne format...

€630,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

SHESIM AMBJENT BIZNESI TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Shitet njesi komerciale prane Kopshtit Zoologjik, ne rrugen "Shyqyri Brari". Ka siperfaqe totale prej 293 m2 dhe organizohet ne open space. Ndodhet sh...

€38,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Tek Uzina Autotraktor, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite!! - 77m2

REFXK482000 - Prane Uzines Autotraktor, Shitet apartament 1+1. Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme, si shk...

€220,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Shitet 2+1

Shitet Apartament 2+1 ne ndertim te White Tower ne Rrugen Medar Shtylla te Komuna e ParisitApartamenti ka nje SIperfaqe totale prej 129.8m dhe Siperfa...

ALL30,000
img
JEPET ME QERA
Para 3 ditesh

JEPET ME QERA Shtepi 2+1 në Tirana Sip: 107m2

Jepet shtepi me qera 2+1 me dy banjo dhe 1 garazh makine ne katin -1 te pallatit.Shtepia eshte e mobiluar cdo ambjent.Permban gjerat kryesore te nje a...

€74,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Okazion Klerigu! Prane QSUT, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt ! - 93m2

REFRG162579 - Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion Kleringu 800 Euro/m2. Ndertimi dallo...

€84,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Shitet Duplex ne Shkembin e Kavajes

🏢Shitet dublex ne zonen e Shkembit te Kavajes📐Sipërfaqje:60m2 + 60m2= 120m2 total📜Pajisur me Çertifikatë Pronesie✔️Kati 5✔️E Mobil...

€133,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Tek Liqeni i Thate, Shitet Ap. 3+1+2, me Pamje te Mrekullushme - 150m2

REFSK051109 - Tek Liqeni i Thate, ne Zone te Qete, Ajer te Paster & Super Pamje, shitet Apartament 3+1+2 tualete, ne katin e 4 te nje pallati te ri 5 ...

€245,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Rruga e Elbasanit, Shitet Penthouse !! - 225m2

REFKB431447 - Super mundsi investimi ! Shitet Pent House me siprfaqe totale 225 m2, n zonn m elitare t Tirans. Objekti ka siprfaqe t shfrytzueshme si ...

€91,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Fantastik - 104m2

REFRG162099 - Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1 me orientim dhe strukture mjaft te mire. Apartamenti ka struktur shum t rregullt me Siprfaqe 104 m/2...

€55,000
img
SHITET
Para 4 ditesh

Shitet Apartament 1+1 ne Golem

Shitet Apartament 1+1 ne GolemOrientimi Lindje-PerendimSiperfaqe : 64.30m2E pajisur me certifikate pronesieKati I 2 banimE mobiluarNdodhet ne zone ko...

€72,000
img
SHITET
Para 4 ditesh

Shitet Apartament me pamje nga deti kati 3 me certefikate pronesie

Shitet Apartament me pamje nga deti 70m large nga bregu detit. APARTAMENTI ESHTE KATI I 3 BRENDA NJE KOMPLEKSI VILASH TE SIGURUAR ME ROJE DHE KOPESHTA...