geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €10,500

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: S 320
Struktura: Sedan
Viti: 2006
KM: 200 000 - 249 999
Kambio: Automatik
Karburanti: Naft
Ngjyra: E bardh
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Mercedes Benz S 320 Cdi Pa Taks Lluksi Kambio Automat Viri 2006 Gjendje Shkelqyer estetike Dhe Xhenerike LOOK AMG Dokumenta Per 1 Vit Cmimi i Diskutushem Mundesi Nderrimi


Postuar nga Anel Auto / 28 Oct 22 10:30:02

Postuar nga

Anel Auto

Anel Auto

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce