geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €4,500

Marka: Tata
Modeli: Xenon
Struktura: Sedan
Viti: 2012
KM: 30,000 - 50,000
Kambio: Manuale
Karburanti: Nafte
Ngjyra: Veture e vogel
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Vlorë

Pershkrimi:

Makina eshte ne gjendje shum te mire si mekanike dhe Xhenerike , gomat te reja kasetofon me blututh fish ausi etj.

Me dekumentacionin eshte ne rregull te paguara.

Cmimi eshte i diskutueshëm per me shum flasim nga afer .

Ju faleminderit 


Postuar nga Ardian topi / 02 Nov 22 06:30:02

Postuar nga

Ardian topi

Ardian topi

Antarsuar në August 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce