geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €9,000

Marka: VW Volkswagen
Modeli: Tiguan
Struktura: SUV
Viti: 2008
KM: 150 000 - 159 999
Kambio: Automatik
Karburanti: Naft
Ngjyra: E kaltrt
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Vw tiguan 2.0 TDI automatic, makina ka tavan panoramic tapiceri lekure serdile me ngrohje navigator kamer parkingu edhe shum opsione te tjera , makina esht personale dhe jo tregu vetem nje perdorus me para ne belgjik edhe ka 2 vite qe esht ne shqipri me 150km origjinale dhe me garanci vaj edhe filtra te marra gjithmon tek vw grup angli , vaj i kamjjo motorri si dhe difrencalit haldex (80) nje liter mbrapapa i nderruar. Makina nuk ka nevoj per sherbime edhe per te pakten 2 vite. Nje full set servisi vjen me makinen si dhe 4 disqe e gomat origjinal me goma bore disq 16. Esht 4motion eshe shum e mire ne bor. Makina nuk ka cmim tjeter sepse esht makin e garantuat jo makin pazari shitet per arsye se kam makin tjeter me te re . Cmimi 9.000 11.100lek Whatsapp 00447376761993


Postuar nga Lin / 28 Oct 22 00:30:01

Postuar nga

Lin

Lin

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce