geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €5,400

Marka: Volkswagen
Modeli: Golf
Struktura: Hatchback
Viti: 2006
KM: 15,000 - 20,000
Kambio: Manuale
Karburanti: Nafte
Ngjyra: Sedan
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Durrës

Pershkrimi:

Makina disponon shum opsione: look gti.disqe 18 gti .tapiceri lekure elektrike.xhama te zinj me leje si para dhe pas per 5 vjet.navigator satelitar . Sensor parkimi .kamera indietro . Sensor shiu sensor ditash .pasqyra me palosje dhe antiverbuse komanda ne timon . Makines sapo i jan ber shum sherbime si; kit freksioni i ri + volant.kit faze .goma te reja.amortizator te ri .turbo e re.rifreskim boje etj . E gatshme per cdo prov dhe kontroll .shitet per arsye kalimi ne stationwagon .cmimi pak i diskutushem


Postuar nga Ledio staka / 08 Oct 22 16:30:02

Postuar nga

Ledio staka

Ledio staka

Antarsuar në August 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce