SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €7,500

Marka: Audi
Modeli: A4
Struktura: Sedan
Viti: 2008
KM: 190 000 - 199 999
Kambio: Automatik
Karburanti: Naft
Ngjyra: E zez
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Fier

Pershkrimi:

Audi A4 Viti 2008 Kambio Automat Motor 2.0 TDI Super Gjendje Estetike Dhe Xhenerike Xhama te Zinj Te Certifikuar Goma Te Reja Navi Madh Marsha Ne Timon F1 +/- ETJ. Dokumente Deri Ne tetor 2021 Cmimi i Diskutushem M.Nderrimi


Postuar nga Anel Auto / 13 Oct 21 17:30:02

Postuar nga

Anel Auto

Anel Auto

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce