geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €10

Marka: BMW
Modeli: 116
Struktura: Kupe
KM: 50,000 - 100,000
Kambio: Manuale
Karburanti: Benzine / GAS (LPG)
Ngjyra: Hatchback
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Durrës

Pershkrimi:


Jeni të ndaluar nga banka dhe nuk keni favorin e bankave, ose më mirë akoma, keni një projekt dhe keni nevojë për financim, një dosje të keqe krediti ose keni nevojë për para për të paguar faturat, fonde për të investuar në biznese. Pra, nëse keni nevojë për kredi, mos hezitoni të më kontaktoni për të mësuar më shumë rreth kushteve të mia. Ju lutem më kontaktoni direkt me Email: [email protected]


Postuar nga / 07 Aug 22 01:30:03