geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 42

€1
img
SHITET
Para 16 oresh

??VOLKSWAGEN?TOURAN ???

autohaus_cani. Shes volkswagen touran 4+1 vende motorr 2.0 nafte kambio automatike dsg viti i prodhimit 2005 me 215000 km origjinale. Xhqmq te zinj or...

€1
img
SHITET
Para 17 oresh

??VOLKSWAGEN?TOURAN 6+1 ???

Autohaus_cani. Shes volkswagen touran motorr 2.0 nafte kambio automat 6+1 vende viti i prodhimit 2006. Me 195000 km. Makina posedon xhamat mbrapa te z...

€1
img
SHITET
Para 18 oresh

??MERCEDEZ-BENZ?C220??

autohaus_cani shit-blerje dhe nderrim automjetesh... shes merrcedez benz c 220 viti 2008 208.000 mij km origjinale... me dy celsa origjinal. Xhama te ...

€16,000
img
SHITET
Para 19 oresh

?OKAZION?Bmw? x1? Xdrive ?OKAZION?

???OKAZION???Bmw x1 xdrive 2.0 taksa dhe siguracion te paguara deri me 11 shkurt 2023 dhe kolaudimi deri me 11 shkurt 2024.ne gjendje shume te mire vi...

€10
img
€100
img
SHITET
Para nje muaji

Aplikoni për një kredi të shpejtë

Ky mesazh është për të gjithë ata që kanë nevojë urgjente dhe mbi të gjitha serioze për një aplikim për kredi në mënyrë që: Duhet të ...

ALL0
img
SHITET
Para 2 muajsh

Touareg 3.6 Benzin viti 2017

Touareg 3.6 Benzin viti 2017 ne super gjendje i ardhur nga Amerika me 23000 mile te kaluara ose 42000 kilometra vetura ndodhet ne Kosov por mund te ex...

€1
img
SHITET
Para 2 muajsh

? Shitet VW Golf VII ??2.0 Naft ??Viti 2014 ?

??W GOLF 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2014??TEL:0672158444??VITI 2014??KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC??NAFTE 2.0??DRITA MJEGULLE ??SENSOR SHIU DHE DRITE??NA...

€1
img
SHITET
Para 2 muajsh

GOLF 4 NAFTE 1.9 TDI KAMIO MANUAL ME LETRA

GOLF 4 NAFTE 1.9 KAMIO MANUAL ABS AIRBEG DISQE ALUMINI GOMA TE REJA SHERBIME TE BERA NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE OKAZION 1700 EURO...

€4,300
img
SHITET
Para 2 muajsh

Volvo V50 Viti 2007 Kambio Manuale / Nafte

Volvo v 50 1.6 nafte 2007 ...

€6,200
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Golf VI 10.2011

VW GOLF 6 BENZIN 1.4 TSI SPORT?Forca motorrike 1.4?Lloji i kambios Manuale?Lenda djegese Benzine?Viti i prodhimit 2011?Letra te paguara dhjetor 2024?M...

€2,900
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Seat Alhambra Viti 2005 Kambio Manuale / Benzine

SEAT ALEHAMBRA 1.8 Turbo benzin viti 2004e SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUARme clima bi zona, xhama dhe pasqyra electricxhama te zi original, d...

€9,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Vw tiguan 2.0 automatic

Vw tiguan 2.0 TDI automatic, makina ka tavan panoramic tapiceri lekure serdile me ngrohje navigator kamer parkingu edhe shum opsione te tjera , makina...

€12,345
img
SHITET
Para 2 muajsh

Land Rover Range Rover Viti 2006 Kambio Automatike / Benzine / GAS (LPG)

Shitet.viti 2006...motorri 4.2 benzin-gaz...taks luksi...look 2012...taksat e prera deri ne 2022....

€17,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Toyota Land Crusier HZJ 105 4.2D targa Shqiptare

Toyota Land Crusier HZJ 105 4.2D viti 2007 9ulse makina eshte ne super gjendje posedon tabela Kosovare si dhe Shqipetare...

€12,500
img
SHITET
Para 2 muajsh

Mercedes Benz ML 350

Mercedes-Benz ML350 BLUETEC, model Amerikan full option, Viti Prodhimit 18/12/2010 me 132.000 milje ose (210.000 km), baxho , xhama te zinj origjinal ...

ALL0
img
SHITET
Para 2 muajsh

okazion ml 270 kamio automat

shitet ml 270 nafte kamio automat me letra per 1 vit 2800 . tel 0693784223...

€6,200
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Golf VI 10.2011

VW GOLF 6 BENZIN 1.4 TSI SPORT?Forca motorrike 1.4?Lloji i kambios Manuale?Lenda djegese Benzine?Viti i prodhimit 2011?Letra te paguara dhjetor 2024?M...

€2,160
img
SHITET
Para 2 muajsh

Renault clio 1.2 b/gaz

Renault clio 1.2 8v benzin+gaz , Clima ngrohje ftohje , radio cd aux , xhama elektrik , timon elektrik shume konforte ne qytet , board control , super...

€5,900
img
SHITET
Para 2 muajsh

OKAZION Citron C-Crosser

Shitet Citron C-Crosser. Viti 2008. 2.2 nafte.(shum ekonomike). 240000km origjinale. Kambio manuale 6+1 marshe. 6+1 vende. 4x4 + bllokim diferen...