geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €6,200

Marka: Volkswagen
Modeli: Golf
Struktura: Sedan
Viti: 2011
KM: 200,000 - 250,000
Kambio: Manuale
Karburanti: Benzine
Ngjyra: Hatchback
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

VW GOLF 6 BENZIN 1.4 TSI SPORT
?Forca motorrike 1.4
?Lloji i kambios Manuale
?Lenda djegese Benzine
?Viti i prodhimit 2011
?Letra te paguara dhjetor 2024
?Marshe 6+1 (R)
?ABS, AIR BAG, SRS
?Sensor shiu
?Dual klima
?Serdile kamosh me ngrohje
?Pasqyra me ngrohje dhe palosje
?Aux, cd, mp3
?Bokset Dynaudio
?Goma 95%
?Makina eshte sportive
-SENSOR DRITASH SHIU
-XHAMA ELEKTRIK
-DISQE ALUMINI 16 INCH
-KOMPJUTER BORDI
-MBYLLJE QENDRORE ME PULT
Makina eshte shume e paster si nga ana estetike,motorrike dhe xhenerike,ekonomike dhe e shpejte nuk ka nevoje per asnje sherbim.Makina e pershtatshme dhe per gaz, eshte e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi 6200 Euro I padiskutueshem.


Postuar nga sokrat / 10 Aug 22 12:30:07

Postuar nga

sokrat

sokrat

Antarsuar në March 2022
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce