geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 20 nga 28

€700,000
img
SHITET
Para 5 ditesh

Shitet Vile Elite ne Tourquise Marina

Shitet Vile Elite ne Tourquise Marina ne Hamallaj Me Siperfaqe fizike 261m Siperfaqe nentoka 130m Siperfaqe verande 87m Siperfaqe oborri 640m Siperfaq...

€135,000
img
SHITET
Para 5 ditesh

Shitet Vile ne Golem

Shitet Vile Siperfaqje Toke:492 m2Siperfaqe totale ndertim: 80m2Lejohet deri në 250m2 ndërtim.Vila perbehet nga: Kati 1:2 Dhoma gjumi1 Dhome ndenje...

€200
img
SHITET
Para nje jave

SHITET Vila 3+1 në Tourquise Marine

Shitet Vile ne Touquise Marine me Tipologji 2+1 dhe 3+1Me Siperfaqe Parcele dhe e vendosur ne qender te kompleksit Per me shume info kontaktoni...

€60,000
img
BLEJ
Para 2 javesh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€60,000
img
BLEJ
Para 2 javesh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€80,000
img
BLEJ
Para 2 javesh

"Ofertë kredie në 48 orë: +40 741 761 294"

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€300,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€300,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€300,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€350,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Vile 3 kateshe ne Golem

Shitet vila 3 katëshe në GolemSipërfaqe trualli: 360 m2Sipërfaqe e përgjithshme e Viles : 225 m2 200 metra nga DetiE mobiluarKati 1:2 dhoma gjumi...

€150,000
img
SHITET
Para 3 muajsh

Shitet Vile 2 kateshe ne Golem Koder

Shitet Vile 2 Kateshe ne Golem,Koder.Siperfaqe: 155.70 m2 NderteseSiperfaqe Trualli: 424 m2Siperfaqe Totale: 500 m2E paperfunduarKa pamje Deti nga poz...

€1,500
img
JEPET ME QERA
Para 4 muajsh

JEPET VILE 2 KATESHE ME QIRA NE SAUK

Jepet vile me qira ne Sauk, prane Akademise se Sigurise. Siperfaqja totale e truallit eshte 793 m2, prej te cilave 253 m2 ndertim. Vila eshte totalish...

€180,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

Shitet vile dykateshe bashkekohore

Shitet vile dykateshe, me predispozicion per kate te mesiperme ,lagje “Bakushe Visha” ne Fushe-Kruje. Kate totalisht bashkekohore dhe indipendent...

€137,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

Shitet Vile 2 kateshe

Shitet Vile 2 katesheSiperfaqja per cdo kat: 114 m2E pajisur me certifikateKati i 1 perbehet nga:ParadhomeSoxhornoKuzhineDhome pritje1BanjoKati i 2 pe...

€1,500
img
SHITET
Para 5 muajsh

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE FARKE Tirana Sip: 500m2

Jepet me qira vile tre kateshe ne Farke. Vila organizohet ne;Kati i pare perbehet nga ambienti i ndenjes, kuzhina dhe tualeti.Kati i dyte nga dy dhoma...

€150,000
img
SHITET
Para 5 muajsh

Shitet Vile 2 kateshe

🏠Shitet Vile 2 kateshe📐Siperfaqe trualli: 460 m2📐Siperfaqe ndertimi:140 m2 per cdo kat📃E pajisur me dokumentacionin perkatesVila perbehet ...

€470,000
img
SHITET
Para 5 muajsh

SHITEN DY VILA+TRUALL PRANE SPITALIT UNIVERSITAR "SHEFQET NDROQI"

Shiten dy vila te ngjashme bashke me truallin 733 m2 ne Sauk te Ri prane Xibrakut dhe Sanatoriumit. Vilat jane ne nje pozicion shume te favorshem dhe ...

€900
img
JEPET ME QERA
Para 5 muajsh

Jepet me qera ambientet per klinike

Jepet me qera ambjenti i banimit per klinike kopesht apo zyra. Vile trekateshe me oborr te gjelberuar perpara. Kati i pare eshte i pershtatshem per lo...

€180,000
img
SHITET
Para 6 muajsh

Shitet objekti me dekumentacion te regullt!

Shitet i gjith objekti ne qender te Golemit.(Kavaj) Objekti eshte me dekumentacion te regullt hipotekar. Objekti eshte i ndertuar per 2 familje te cil...

€155,000
img
SHITET
Para 6 muajsh

Shitet Vile 2 kateshe

Shitet Vile 2 kateshe Siperfaqje Toke:870 m2Siperfaqje Kati 1:89.10m2Siperfaqe Kati 2 :72.03Siperfaqe totale ndertim: 161.13Vila perbehet nga:Kati 1:1...