Rezultatet: 16 nga 16

€180,000
img
SHITET
Para 2 javesh

Shitet objekti me dekumentacion te regullt!

Shitet i gjith objekti ne qender te Golemit.(Kavaj) Objekti eshte me dekumentacion te regullt hipotekar. Objekti eshte i ndertuar per 2 familje te cil...

€137,000
img
SHITET
Para 2 javesh

Shitet Vile 2 kateshe

Shitet Vile 2 katesheSiperfaqja per cdo kat: 114 m2E pajisur me certifikateKati i 1 perbehet nga:ParadhomeSoxhornoKuzhineDhome pritje1BanjoKati i 2 pe...

€250,000
img
SHITET
Para 2 javesh

Shitet Vile 2 Kateshe Luksoze me Pishine

🏠 Shitet Vile 2 Kateshe Luksoze me Pishine💸 Cmimi:250.000 euro🏝 150 m larg plazhit📏 Siperfaqja: kati 0 👉131 m2Kati 1:👉80 m2📏 Sipe...

€900
img
JEPET ME QERA
Para 3 javesh

Jepet me qera ambientet per klinike

Jepet me qera ambjenti i banimit per klinike kopesht apo zyra. Vile trekateshe me oborr te gjelberuar perpara. Kati i pare eshte i pershtatshem per lo...

€155,000
img
SHITET
Para 4 javesh

Shitet Vile 2 kateshe

Shitet Vile 2 kateshe Siperfaqje Toke:870 m2Siperfaqje Kati 1:89.10m2Siperfaqe Kati 2 :72.03Siperfaqe totale ndertim: 161.13Vila perbehet nga:Kati 1:1...

€1,000
img
JEPET ME QERA
Para nje muaji

Ambient biznesi / zyre me qera

Japim me qera hapësirë tregetare / banese e bollshme dhe e vecuar. Me tre kate dhe nje garazh nentokesor me dere automatike. Ndertesa ndodhet pergj...

€148,000
img
SHITET
Para nje muaji

Shitet Vile Duplex

Shitet Vile DupexSiperfaqje Toke-Truall: 580m2Siperfaqe ndertimi: 90 m2E pajisur me certifikateVila eshte e pajisur sistem sigurie dhe kameraVila perb...

€1
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITEN 2 DYQANE në Vlorë Sip: 40+40=80

Dyqanet me hapsir totale 80 metra dhe eshte e organizuara ne dy ambiente te ndara nga 40 metra secila te cilat aktualisht jane te dhèna me qera dy bi...

€1,000,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Vile 4 Kateshe+Vile 2 Kateshe prej druri

🏠Shitet Vile 4 Kateshe+Vile 2 Kateshe prej druri🏝Me pamje nga deti📐Siperfaqe truall: 600 m2📐Siperfaqe per cdo kat: 168 m2📐Siperfaqja e ...

€330,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Durres, shes Vile 3+1+A+BLK 390 m² 330.000 Euro (San Pietro)

Shitet Super Vile dyshe ,e tipit 3+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" .San Pietro Resort ju ofron nje stil je...

€150,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet Vile 2 kateshe

🏠Shitet Vile 2 kateshe📐Siperfaqe trualli: 460 m2📐Siperfaqe ndertimi:140 m2 per cdo kat📃E pajisur me dokumentacionin perkatesVila perbehet ...

€150,000
img
SHITET
Para 3 muajsh

Shitet Vile në Durrës Sip: 345m2

Shitet shtepi vile 3 kate shum e bukur ne nje lagje mjaft te qet larg shurmave dhe pluhurit e mobiluar dhe ndertes teresisht e re vila ndodhet ne unaz...

€285,000
img
SHITET
Para 5 muajsh

Shitet Vile 2 kateshe

Shitet Vile 2 katesheSiperfaqe Ndertimi: 182.51m2 Siperfaqe Trualli: 302m2. E pajisur me certifikateVila eshte e organizuar ne:Kati 1 Ambient ndenje,...

€280,000
img
SHITET
Para 6 muajsh

Shitet Vile 3 kateshe

Shitet Vile 3 katesheSiperfaqja e 3 kateve : 261.48m2E pajisur me certifikateKati i 0 perbehet nga:2Dhoma GjumiSallon Kuzhine1BanjoBallkonKati i 1 dhe...

€130,000
img
SHITET
Para 8 muajsh

Shitet vila 2 kateshe + toke 6.3 dynym

Shitet vila dy kateshe 350 m2 + toke 6300 metra katrore. Shtepia ndodhet ne fshatin Rrile te Lezhes . Ndodhet 1 km larg autostrades Lezhe -Tirane . Zo...

€230,000
img
SHITET
Para 10 muajsh

Shitet Vile ne Durres

Shitet vila ne Durres .Adres: Rruga Egnatia tek stacionini i autobuzave te Shijakut.Vila ka nje sip. 212m2 ndertimi .Dhe sip, trualli 208 m2 .Mundesi ...