Filtro


Rezultatet: 20 nga 627

€135,000
img
SHITET
para 1 ore

Prane Selvise, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite! - 111m2

REFIM092081 - Shitet Apartament 2+1 fantastik prane Qendres se Tiranes ne rrugen "Siri Kodra". Apartamenti ka strukture perfekte. Ambienti me siperfaq...

€187,000
img
SHITET
para 1 ore

Tek Myslym Shyri Shitet Apartament 2+1 me Garazhd - 131m2

REFKB431431 - Shitet apartament lukoz 2+1, n zemr t Tirans, tek Myslym Shyri. Apartamenti sht i organizuar me sallon ndenje i cili sht i bashkangjitur...

€320,000
img
SHITET
Para 2 oresh

Tek ETC shitet apartament 2+1 - 109m2

REFA01878 - Ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane dhe ne nje zone perfekte si ETC shitet apartament 2+1 ne katet e larta te objektit . Apartamenti...

ALL27,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 oresh

Duplex me qera te Fresku

Jepet duplex me qera ne prane restorant Fresku, investim i 2020 i paperdorur me pare. Ambjenti nuk eshte i mobiluar, ka 2 tualete, 2 dhoma gjumi si ed...

€202,000
img
SHITET
Para 4 oresh

Te Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 3+1 me Hapesire te Madhe! - 145m2

REFEA131641 - Shume prane Qendres, ne Bulevardin Zogu I Pare, shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te...

€97,000
img
SHITET
Para 5 oresh

Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Ne Ali Dem! - 110m2

REFAD231469 - Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Ali Demit, ne katin e dyte te nje pallati te ri 6 katesh, te pajisur me ashensor dhe te mir...

€125,000
img
SHITET
Para 6 oresh

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar - 102m2

REFIM09276 - Ne Rrugen e Elbasanit, ne rrugen Fuat Toptani Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar. Ndertim i vitit 2018 ambienti eshte i sapo perfundu...

€183,000
img
SHITET
Para 7 oresh

Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 2+1 te Tiranes - 102m2

REFJT351233 - Shitet Apartamenti 2+1 i pozicionuar n nj nga zonat m prestigjoze dhe shum afr qendrs s Tirans. Ky Apartament sht nj investim i sigurt d...

€85,600
img
SHITET
Para 7 oresh

OKAZION TE OXHAKU.. AP 2+1.. ME HIPOTEK !!

OKAZION TE OXHAKU ..AP 2+1 ..!! Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 107 m2 ne katin e 6 ..!! ME HIPOTEK ..!! Apartamenti ndodhet te Oxhaku pran ka...

€75,000
img
SHITET
Para 8 oresh

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Kompleksi Mangalem 21 - 97m2

REFDN471949 - Tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, shitet super apartament 2+1, me siperfaqe 97 m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire, me nje...

€213,000
img
SHITET
Para 11 oresh

Ne Kompleksin Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2 Garazhde, Totalisht I Investuar - 113m2

REFRG162196 - Ne Kompleksin Delijorgji, shitet super apartament 2+1+2 Garazhde, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njeres prej...

€75,000
img
SHITET
Para 11 oresh

Tek Kompleksi Gintash, Shitet Apartament 2+1 - 107m2

REFDN471795 - Tek Kompleksi "Gintash", shitet apartament 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, me dokumntacion te...

€124,000
img
SHITET
Para 14 oresh

21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri - 95m2

REFFL452121 - Prane 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati t...

€136,000
img
SHITET
Para 17 oresh

SHITET Apartament Komod 2+1 tek Ambasada Amerikane ! - 85m2

REFAM24851 - Rruga e Elbasanit , ne krah te Stadiumit Qemal Stafa, Parisit Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Ju...

€259,000
img
SHITET
Para 18 oresh

Tek Rruga e Kosovarve, Shitet Super Apartament 3+1+2 !! - 157m2

REFSK052038 - Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2...

€76,700
img
SHITET
Para 19 oresh

Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 1+1 I mobiluar Ideal Per Investim ! - 57m2

REFOB102435 - Prane Liqenit Artificial shitet apartament 1+1 i mobiluar ideal per investim. Apartamenti ndodhet midis 3 zonave:Gardes, Bllokut dhe Liq...

€300,000
img
SHITET
Para 20 oresh

Shitet Penthouse Unik Me Pamje Nga Liqeni +(2 poste parkimi) - 297m2

REFIM091257 - Shitet Penthouse i pozicionuar tek Liqeni i Thate me pamje fantastike nga Parku i Liqenit dhe Tirana. Ambjenti organizohet ne 1 sallon t...

€90,000
img
SHITET
Para 24 oresh

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2

REFRG16272 - Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe...

€145,000
img
SHITET
Dje

SHITET SUPER AP 2+1 I MOB TE KRISTALI (ME HIPOTEK)

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TE KRISTAL CENTER...!! Shitet apartament 2+1 i mobiluar me nje siperfaqe 118 m2 ne katin e 4.. !! ME HIPOTEK...!! Apartam...

€112,000
img
SHITET
Dje

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Per Vetem 1080 /m2 - 104m2

REFEK381346 - Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend ...