SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €130,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 4
Tualete: 2
Siperfaqe: 350+6300m2
Gjendja: Pjeserisht e mobiluar
Kate Gjithsej: 2
Info: Ballkon / Terracë Sobë / Kaminë Rinovuar
Qyteti: Lezhë
Adresa: Rrile - Lezhe
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet vila dy kateshe 350 m2 + toke 6300 metra katrore. Shtepia ndodhet ne fshatin Rrile te Lezhes . Ndodhet 1 km larg autostrades Lezhe -Tirane . Zone e lakmuar per shkak te qetesise dhe gjelberimit . Prona zoteron letra te rregullta , me hipoteke dhe e legalizuar . Perbehet nga dy kate. Shtepia organizohet nga 3 dhoma gjumi , dy banjo, nje kuzhine dhe nje dhome pritjeje .Gjithashtu ka dhe 2 ballkone te katin e dyte , dhe nje verande ne katin e pare . Oborri eshte i organizuar me kopsht ,me shumellojshmeri pemesh frutore , lule etj. Zoteron edhe ambjente (kasolle) per pune bujqesore .

Cmimi i diskutueshem .Ju lutem ne rast interesimi kontaktoni ne numrin e meposhtem: 069 21 82 492

Vendodhja https://www.google.com/maps/place/41%C2%B042'49.3%22N+19%C2%B038'56.8%22E/@41.713683,19.6485658,126m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d41.7136833!4d19.649113


Postuar nga Altin Mikaj / 30 May 21 11:30:02

Postuar nga

Altin Mikaj

Altin Mikaj

Antarsuar në May 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce