geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 20 nga 70

€300
img
SHITET
Para 4 ditesh

Motoseg profesionale norvegjeze

Okazion Motoseg JOBU,ardhur nga norvegjia profesionale ne gjendje perfekte, e pa prekur, prodhim i vitit 1968,made in norway, per koleksioniste, gjend...

€40,000
img
OFROJ
Para 2 javesh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€10,000
img
OFROJ
Para 2 javesh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€17,000
img
OFROJ
Para 2 javesh

"Ofertë kredie në 48 orë: +40 741 761 294"

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€129
img
SHITET
Para 2 javesh

SHITET BICIKLETE FITNESI MARKA “CT 4.0 MAGNETIC NEW”

SHITET BICIKLETE FITNESI MARKA “CT 4.0 MAGNETIC NEW”. Eshte me 8 shkalle force, (marshe), me system magnetik. Super efikase per eleminimin e celul...

€189
img
SHITET
Para 2 javesh

SHITET BICIKLETE FITNESI MARKE PROFESIONALE WM 230 “DOMYOS”.

SHITET BICIKLETE FITNESI MARKE PROFESIONALE WM 230 “DOMYOS”. E mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. Eshte me 8 shkalle force, (marshe), me s...

€350
img
SHITET
Para nje muaji

SHITET TAVOLINE PUNE KOMEDINE PER AMBJENTE ZYRE. E RE.

SHITET TAVOLINE PUNE KOMEDINE PER AMBJENTE ZYRE. E RE. Tavolina eshte e stilit, modern. Bazamenti siper eshte me trashesi 4 cm dhe eshte i modeluar; ...

€1,300
img
SHITET
Para nje muaji

SHITET VETRATA, MOBILIMI DHE BAZAMENTI I DYSHEMES. INVESTIM PER ZYRE

SHITET VETRATA, MOBILIMI DHE BAZAMENTI I DYSHEMES. INVESTIM PER ZYRE. Ky investim i sherben cdo bisnesi per te shfrytezuar hapsiren e objektit qe esht...

ALL29,990
img
SHITET
Para nje muaji

SHITET RAFT MARKETI METALIK, PRODHIM ITALIAN.

SHITET RAFT MARKETI METALIK, PRODHIM ITALIAN. Ne gjendje shume te mire, Masat e raftit: Gjatesia 3 m, Lartesia 2.5 m. Me 5 kate me gjersi te ndrysheme...

€80
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITET APARAT FRYRES ME AJER TE NXEHTE,“METABO” MODEL HE 23-650

SHITET APARAT FRYRES ME AJER TE NXEHTE,“METABO” MODEL HE 23-650 Control, me ekran LCD. Prodhim Gjerman. Aparati eshte i pa perdorur, Stok magazine...

€45
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITET PESHORE DIXHITALE PORTATIVE “CAS SW-1”.

SHITET PESHORE DIXHITALE PORTATIVE “CAS SW-1”. E pershtateshme per cdo lloji bisnesi ushqimor, farmaci, restorant etj. Kapaciteti maksimal 5 kg. d...

€110
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITET KARRIKE ZYRE ME RROTA. E RE, Stok magazine.

SHITET KARRIKE ZYRE ME RROTA. E RE, Stok magazine. Me krahë te rehatshem, strukturë e kromuar, rrjetë dhe tapiceri tekstili, boje qielli. Mbeshtets...

ALL9,999
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITET KARRIKE ZYRE ME RROTA.

SHITET KARRIKE ZYRE ME RROTA. Eshte e mirembajtur, e paster dhe ne gjendje shume te mire. Bazamenti ne ngjyre te zeze dhe me ndenjese me sfungjer te m...

ALL390
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITEN QESE PLASMASI EKOLOGJIKE ME TRASHESI 180 Mikron ME 3 MASA. 57x37 cm, 46x46 cm dhe 38x38 cm

SHITEN QESE PLASMASI EKOLOGJIKE ME TRASHESI 180 Mikron ME 3 MASA. 57x37 cm, 46x46 cm dhe 38x38 cm. Per paketime dhe ambalazhime te ndrysheme ne masa n...

ALL650
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITEN QESE PLASTIKE PER VAKUM me SUPEROFERTE 650 lek/Kg.

SHITEN QESE PLASTIKE PER VAKUM me SUPEROFERTE 650 lek/Kg. Per ruajtje te produkteve ushqimore. Procesi i vakumosies realizohet nga Aparati elektrik i...

ALL1,500
img
SHITET
Para 2 muajsh

PRINTER ME DY RRESHTA PER ETIKETA ARTIKUJSH.

PRINTER ME DY RRESHTA PER ETIKETA ARTIKUJSH.Shume e perdorsheme ne dyqane, zyra, rrjete marketesh dhe fabrika prodhimi. Pistoleta Printer model MX-660...

€169
img
SHITET
Para 3 muajsh

SHITET BICIKLETE FITNESI MARKE PROFESIONALE “MB 35 HP” NE SUPER GJENDJE.

SHITET BICIKLETE FITNESI MARKE PROFESIONALE “MB 35 HP” NE SUPER GJENDJE. Me 8 shkalle force, (marshe), Me system magnetik. Super efikase per elemi...

ALL4,999
img
SHITET
Para 3 muajsh

SHITET MINI TAVOLINE, PER AMBIENTE TE VECANTE DHE INTIM. Gjendje Magazine. Materiali Entiev cilesor.

SHITET MINI TAVOLINE, PER AMBIENTE TE VECANTE DHE INTIM. Gjendje Magazine. Materiali Entiev cilesor. Ne ngjyre Bezh. Masat e TAVOLINES: Gjatesia 56 cm...

ALL23,000
img
SHITET
Para 3 muajsh

SHITET TAVOLIN INOKSI 2x1 m ME 3 KATE BAZAMENT PERDORIMI.

SHITET TAVOLIN INOKSI 2x1 m ME 3 KATE BAZAMENT PERDORIMI. E perdorsheme per cdo aktivitet sherbimi, riparimi, prodhimi e paketimi. Bazamenti kryesor s...

€7
img
SHITET
Para 3 muajsh

SHITET CANTE SHPINE PER FEMIJE KOPSHTI, E RE

SHITET CANTE SHPINE PER FEMIJE KOPSHTI, E RE. Shume e perdoreshme per femije ne moshe 2-4 vjec per te mbajtur sende qe i nevotiten me vete kudo ku sh...