SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €180,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 5
Tualete: 2
Siperfaqe: 360m2
Gjendja: E mobiluar
Kate Gjithsej: 3
Qyteti: Golem te Kavajes
Adresa: Rruga Kinemaja 312 Golem
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet i gjith objekti ne qender te Golemit.(Kavaj) Objekti eshte me dekumentacion te regullt hipotekar. Objekti eshte i ndertuar per 2 familje te cilat i kan hyrjet majtas dhe djathtas. Vila eshte 3 katshe.   Kati i banimit ka 3 dhoma gjumi, 1 ndenje , guzhin dhe 2 tualet. 2 katet e tjera jane ndertuar per dyqan dhe dhoma plazhi.

Objekti shitet per arsye emigrimi.

Per me shum informacion na kontaktoni ne 

0046769236521

180.000 € por çmimi i diskutueshem.


Postuar nga Bledar Demo / 12 Sep 21 15:30:02