SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €150,000

Kuzhine: 2
Dhoma: 9
Tualete: 3
Siperfaqe: 345m2
Gjendja: E mobiluar
Kate Gjithsej: 3
Qyteti: Durrës

Pershkrimi:

Shitet shtepi vile 3 kate shum e bukur ne nje lagje mjaft te qet larg shurmave dhe pluhurit e mobiluar dhe ndertes teresisht e re vila ndodhet ne unazen e plazhit afer bar valentino ka 135 metra katror per cdo kat dhe 500 metra katror oborr me hipotek dhe te gjitha letrat dhe dekumentet e nevojshme mos hezitoni ta shikoni vetem 1 km e gjys larg detit


Postuar nga iweb.al / 15 Apr 21 21:45:02

Postuar nga

iweb.al

iweb.al

Antarsuar në October 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce