Filtro


Rezultatet: 20 nga 59

ALL8,000
img
SHITET
Para 14 oresh

Shtrydhese frutash gjermane Braun

Shitet shtrydhese frutash Braun gjendje super te mire si e re, garanci 1 vit per 10000 leke Cmimi tek Globe 16000 leke https://globe.al/elektroshtepia...

€65,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Shitet super apartament 2+1+2 ne Vlore

Shitet apartament 2+1+2 n bulevardin Ismail Qemali, Vlor. Apartamenti ndodhet n katin e 10t t nj pallati t ri, ku jan kryer punime cilsore dhe sht i p...

€1
img
SHITET
Para 5 ditesh

OKASION* 3-DIT* SHITET 90-m2 ose NDERROET TIRANE

SHTEPI KATI 2 *Pogradec 89 m2 NDERROET OSE SHITET TIRANE OSE ME MAKIN TE MIRE. Audi Q7. Q8 2018 - NE VEND SHUME TE BUKUR PUSHIMESH DHE BANIMI NE KATIN...

€39,000
img
SHITET
Para 5 ditesh

Shitet 1+1 i mobiluar ne Radhime

N Radhim, shum pran bregdetit shitet apartament 1+1. Apartamenti ndodhet n katin e dyt t nj ndrtese t re, me siprfaqje rreth 47 m2 dhe shitet i mobil...

€20,000
img
SHITET
Para 6 ditesh

shtepi ne patos afer qendres per biznes

Shitet shtepi e vjeter 5 min nga qendra.Tek ish komunalia,lagja 1 maji.Shtepia eshte e pa restauruar,eshte me certifikate pronesie.cmimi 20 mije euro....

€110,000
img
SHITET
Para 6 ditesh

Shtepi dhe toke ne autostrade

vile private mrapa 2 eldave ne autostrade 1100m2 truall 50m nga autostrada. shtepia 3 kateshe kati 1 - 2 ambjente magazine kati 2 - soxhorno e madhe 3...

€93,000
img
SHITET
Para 7 ditesh

Shitet 2+1+2 ne Lungomare

Shitet apartament me siperfaqe 100 m2 ne Lungomare, Vlore, 2+1+2 per 93,000 Euro. Apartamenti disponon certifikate te rregullt pronesie dhe ndodhet n...

€113,000
img
SHITET
Para 7 ditesh

Shitet 2+1 ne Lungomare

Ne Lungomare, ne nje nga pallatet me cilesore, ne vijen e pare te ndertimit, shitet apartament 2+1 i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambjent ndenje ...

€100,000
img
SHITET
Para nje jave

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia ere e perfunduar me grafiato jashte brenda e rregu...

€75,000
img
SHITET
Para nje jave

Shitet shtepi tek mali i robit durres

shitet shtepi tek mali i robit Durres. me nje siperfaqe 200 metra katror dhe me nje truall 90 metra katror. e organizuar me 2 dhoma gjumi nje koridor ...

ALL0
img
SHITET
Para nje jave

Apartament me qera

???Apartament 1+1. Siprfaqe 55 m. ???Lagjia "lirimi" ,Pall 80/4,Rruga Sul Misiri. ???Pallati ndodhet n unazn e qytetit prball Big market n rrugn krye...

ALL200,000
img
JEPET ME QERA
Para nje jave

Jepet me qera hyrje 2+1 prane qytetit studenti

Jepet shtepi me qeraNje hyrje e cila esht e mobiluar dhe ne gjendje shum te mire.Ndodhet prane qytet studentit rruga" pjeter budi " prane bar Clas. Pe...

ALL10,000
img
SHITET
Para nje jave

Tavoline e larte me 2 karrige te bardha

Tavoline e larte me 2 karrige te bardha...

ALL250
img
JEPET ME QERA
Para nje jave

Okazion Jap shtepi private 1+1 me qera

Okazzionn!!! Akoma ne gjendje Oferta!Japim shtepi private me qera 1+1 e kompletuar 60 meter katror, dhe vend parkimi makine.Shtepia ndodhet afer palla...

€199,000
img
SHITET
Para nje jave

SHITET Shtepi + në Durrës Sip: 700m2

Zona/Rruga : Arapaj/rruga unazesPre nje siperfaqe 700m2 kemi ndertuar nje vile 3 kate.Ndertimi eshte cilsore dhe modern i projektuar me gjith kushtet ...

ALL1
img
SHITET
Para nje jave

Shtepi private

Shitet shtepi private banimi me siperfaqe 100m2 (2 dhoma gjumi Me nje sallon te madh me kuzhine me open spas , 2 banjo dhe koridori i ndjermjeten) Me ...

ALL30,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 javesh

Kerkojme 1 vajze, per ndarje qeraje.

Kerkojme 1 vajze, per ndarje qeraje ,KONTAKTO TEK 0699300869. Pagesa per person eshte 66mije te vjetra perfshire uje dhe internet.Zog zi. Pas Asllan...

€6,000
img
SHITET
Para 2 javesh

6000 ????okazion??

per arsye emigrimi shitet shtepi private ne fshatin dersnik korce 8 km nga qyteti.. jane dy ndertesa ka banjo brenda me pllaka kuzhine uji vjen tre or...

€130,000
img
SHITET
Para 2 javesh

Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

Ne nje Nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes ! Zona ka dhe mundesi per ndertime pallatesh... Zona ka dhe sherbimin urban te autobusit Okazio...

€68,000
img
SHITET
Para 2 javesh

Shitet shtepi private 2 kateshe prapa spitalit Dr

????Shitet shtepi private 2 kateshe prapa spitalit te Durresit???? ??Siperfaqe totale 120m2 per secilin kat. Si dhe nje ambjent prapa 60m2. ??Kati i p...