geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 16 nga 16

$100
img
KERKOHET ME QERA
Para nje jave

Fast Delivery Hot Sale Factory Price cas 28578-16-7

hot sale:288573-56-8,28578-16-7,1451-82-7,5413-05-8,7361-61-7,5449-12-7whatsapp:8617318586295...

$12
img
SHITET
Para nje jave

CAS:mfpvp

Our company mainly engaged in chemical raw materials, the main products are14188-81-9 119276-01-6 2brodck 3fdck Eut mfpvp newpvpbmk,pmk C...

$100
img
JEPET ME QERA
Para 2 javesh

119276-01-6 Super low prices at the factory

Whatsapp/telegram/wechat :+8618503115827wickr me:rjqxaliceE-mail :[email protected] transportation:Can be DHL, UPS, TNT, EMS, Fedex, etc....

€100,000
img
SHITET
Para 7 muajsh

Shitet Toke ne Zvernec, Vlore

Shitet toke ne Zvernec, VloreVendndodhja ne ane te detit ne koder, perballe ishullit te Sazanit. Afer Hotel Zvernecit....

ALL0
img
SHITET
Para 8 muajsh

Shiten 6 650 m2 toke ne plazhin e bukur te spilles

Okazion shiten 6 650 m2 toke ne plazhin e bukur dhe te virgjer te spilles.Toka eshte me certifikate te hipotekuar.Toka ndodhet tek rruga kur shkon tek...

€45,000
img
SHITET
Para 8 muajsh

Shitet 450m toke

Shitet toke me Siperfaqe 450m ne SENATORIUMKoeficienti Shfrytezimit 0.5Toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të d...

ALL1,500,000
img
SHITET
Para 9 muajsh

Shes toke ne periferi te Durresit

Shitet truall ne periferi te Durresit, 300m² tek ish gropa e nje shtulles , e rrethuar me xogel avllie,vendi ideal per shtepi , vila, hotele etj etj ...

€57,000
img
SHITET
Para 9 muajsh

SHITET TOKE NE BABRRU

Shitet toke ne Babrru, me siperfaqe 500 m2. Ka mundesi per zgjerim edhe me 300 m2, cka e ben te pershtatshme dhe te shfrytezueshme per aktivitete te n...

€140,000
img
SHITET
Para 10 muajsh

SHITET 1765 M2 TOKE TEK KALAJA E PETRELES, TIRANE

Shitet toke ngjitur me Kalane e Petreles, me siperfaqe 1765 m2. Toka ka nje pamje mahnitese dhe mund te shfrytezohet per te ndertuar vila, hotel, bujt...

€120,000
img
SHITET
Para 10 muajsh

Shitet toke ne Durres, Rruga Petro Marko

Shitet  1dylym toke ne Durres. Cmimi I arsyeshem. ...

€18,000
img
SHITET
Para nje viti

Shitet toke ne kasalle(kamez)

Shitet toke ne kasalle3 km larg nga kamzaToke me sip 1000m2 me hipotekeToka eshte ne kuadrat te plote dhe e niveluar,gati per cdo lloj punimi.Toke e p...

€25,000
img
SHITET
Para nje viti

Shitet Toke ne kasallë/kamëz

Shitet toke ne kasalle (3 km larg nga kamza ) shiten 2 dylym toke toka esht me te gjitha dokumenta te rregullta  pran saj ndodhet xhamia,shk...

€850,000
img
SHITET
Para nje viti

SHITET 22,500 M2 TOKE NE SURREL

Shitet toke ne Surrel me siperfaqe 22,500 m2. Pozicionohet buze rruge me pamje te bukur panoramike nga qyteti i Tiranes dhe eshte nje opsion shume i m...

€210,000
img
SHITET
Para nje viti

SHITET TOKE TEK LIQENI I THATE

Shitet toke 1050 m2 tek Liqeni i thate,i pershtatshem per ndertim. Disponon Certifikate Pronesie. Kjo toke eshte nje opsion i mire investimi per aktiv...

€14,850
img
SHITET
Para nje viti

Super okazion shitet 200 metra toke me certifikat pronesie

Okazion.. Shitet 200 metra toke me certifikat pronesie.. Toke ndodhet ne Tirane.. Ne Dalje te kombinatit.. Rruga e prushit.. Brezi I dyte.. Toke shite...

€25,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shite toke ne kasallë/kamëz

Shitet tokë ne kasallë( 3 km larg nga kamza ) shiten 2 dylym toke dhe e cila esht e pajisur me te gjitha dokimentat e rregullta Pran saj n...