Rezultatet: 7 nga 7

€120,000
img
SHITET
Para nje jave

Shitet toke ne Durres, Rruga Petro Marko

Shitet  1dylym toke ne Durres. Cmimi I arsyeshem. ...

€14,850
img
SHITET
Para 4 javesh

Super okazion shitet 200 metra toke me certifikat pronesie

Okazion.. Shitet 200 metra toke me certifikat pronesie.. Toke ndodhet ne Tirane.. Ne Dalje te kombinatit.. Rruga e prushit.. Brezi I dyte.. Toke shite...

€18,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

Shitet toke ne kasalle(kamez)

Shitet toke ne kasalle3 km larg nga kamzaToke me sip 1000m2 me hipotekeToka eshte ne kuadrat te plote dhe e niveluar,gati per cdo lloj punimi.Toke e p...

€25,000
img
SHITET
Para 3 muajsh

Shitet Toke ne kasallë/kamëz

Shitet toke ne kasalle (3 km larg nga kamza ) shiten 2 dylym toke toka esht me te gjitha dokumenta te rregullta  pran saj ndodhet xhamia,shk...

€25,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

Shite toke ne kasallë/kamëz

Shitet tokë ne kasallë( 3 km larg nga kamza ) shiten 2 dylym toke dhe e cila esht e pajisur me te gjitha dokimentat e rregullta Pran saj n...

€0
img
SHITET
Para 5 muajsh

Shitet Toke Are, Golem!

🌄Shitet Toke Are, Golem! 📐Siperfaqja: 8700 meter katror.📃E pajisur me certifikate📍Adresa: Ne fushat bujqesore Golem.💸Cmimi:I Diskutuesh...

ALL0
img
SHITET
Para 10 muajsh

Shiten 6 650 m2 toke ne plazhin e bukur te spilles

Okazion shiten 6 650 m2 toke ne plazhin e bukur dhe te virgjer te spilles.Toka eshte me certifikate te hipotekuar.Toka ndodhet tek rruga kur shkon tek...