Filtro


Rezultatet: 20 nga 857

€120,000
img
SHITET
Para 3 minutash

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PAZARIT TE RI !!! - 81m2

REFFS192414 - Prane Pazarit te Ri shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 81 m dhe organizohet ne nje...

€105,000
img
SHITET
Para 2 oresh

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE TIRANES NE REZIDENCEN KEAM !!! - 66m2

REFFS192411 - Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe to...

€126,000
img
SHITET
Para 9 oresh

Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 I Investuar - 118m2

REFFL451656 - Ne zonen e Don Boskos, ne nje nga komplekeset me te mira te Tiranes shitet apartament 2+1 i investuar dhe lehtesisht i transformueshem n...

€162,000
img
SHITET
Para 10 oresh

Te 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Perfekte!! - 143m2

REFJT352051 - Te 21 Dhjetori Shitet Apartament 3+1 me planimetri perfekte dhe me hapesira shume te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nj...

€114,000
img
SHITET
Para 10 oresh

Shitet Apartament 3+1 me pamje nga deti

Shitet Apartment 3+1Me pamje nga detiSiperfaqja: 163 m2E pajisur me certifikateApartamenti perbehet nga:3 Dhoma gjumiKuzhineDhome ndenjeKorridor2 Tual...

€78,000
img
SHITET
Para 11 oresh

Tek Blloku i Vilave, Poshte Unazes se Re ne Selite, Shitet Ap.2+1 - 112m2

REFSK05165 - Prane Diplomat 2 dhe Unazes se Re, ne rrugen Pandeli Cale, shitet apartament 2+1+2 ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me a...

€46,000
img
SHITET
Para 17 oresh

SHITET AP 1+1 NE LAPRAKR .... ME HIPOTEK..!!

SHITET AP 1+1 NE LAPRAK ....!! Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 59 m2 ne katin 4 ..!! ME HIPOTEK..!! Apartamenti ndodhet ne laprake prane KMY n...

€950
img
JEPET ME QERA
Para 24 oresh

Jepet me Qera 3+1 tek Ish Ekspozita - 340m2

REFAK082520 - Jepet me Qera apartament banimi me tre dhoma + verand ne bulevardin Gjergj Fishta . Apartamenti ndodhet ne katin e dyt banimi dhe ka sip...

€180,000
img
SHITET
Dje

Shitet objekti me dekumentacion te regullt!

Shitet i gjith objekti ne qender te Golemit.(Kavaj) Objekti eshte me dekumentacion te regullt hipotekar. Objekti eshte i ndertuar per 2 familje te cil...

€1,900
img
JEPET ME QERA
Dje

Tek Presidenca Jepet me Qira Per Zyra, Apartament 190 m/2 - 190m2

REFRG161610 - Ne Zemer te Bllokut, Tek Presidenca jepet me qira apartament 3+1+2, per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje pallat 13 katesh, i pajisur me ...

€52,000
img
SHITET
Dje

Shitet Apartament 2+1+2 I mobiluarKati i 3 i banimitSiperfaqja: 89 m2 I pajisur me certifikate pronesie Cmimi: 52.000 euroAdresa: Golem...

€95,000
img
SHITET
Dje

Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1! - 96m2

REFVG542638 - N Zonn e 21 Dhjetori , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i organizuar si me poshte : Salloni i ndenjes b...

€325,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Ne Zemer Te Tiranes Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! - 110m2

REFPB111718 - Ne Zemer Te Tiranes Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te Qendres multifunksional...

€92,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

SHES APARTAMENT 3+1 NE ZONEN E FRESKUT

Shesim apartament 3+1+2 ne zonen e Freskut, 400m larg restorant "Fresku". Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri 5 katesh.Ka n...

€139,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

NE BRRYL SHITET APARTAMENT 2+1+ 2 BASHKE ME 2 POSTE PARKIMI !!! - 120m2

REFFS192157 - Ne Brryl, ne rrugen Sadik Petrela, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 poste parkimi te mbyllura me pult ( njeri eshte i perfshire ne ...

ALL1,800
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

Shtepi Pushimi Kamenice Korce

Ambjente pushimimprane Vila Kamenice KorceOfrojme ambjent pushimi deri ne 9 persona me cmimet me te mira ne KorceGatime tradicionale ne sac , zga...

€51,000
img
SHITET
Para 2 ditesh

Yzberisht Apartament 1+1 në Tirana Sip: 65.4m2 Kati 3

Shitet Apartament 1+1 i mobiluar,Apartamenti ndodhet ne zberitsht te pallatet Çabej,Me nje siperfaqe 65.4 m2,me Certifikate pronesie,51'000 Euro i DI...

€500
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

Tek Kompleksi Magent, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2! - 108m2

REFRG161859 - Tek Kompleksi Magnet jepet me qira super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njeres prej god...

€1,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 ditesh

AMBJENT ME QERA

QERA AMBJENT PER BIZNESPAGESA - 1 000 EuroSIPERFAQE - 100m2ADRESA - Rr.”Shefqet Musaraj”, TiranëAmbjenti ka planimetri te rregullt, Fasad xhami, ...

€58,000
img
SHITET
Para 3 ditesh

Tek Restorant Durresit Shitet Apartament 2+1! - 80m2

REFSP421454 - Prane Ish Restorant Durresit, shitet apartament 2+1 ne katin e gjashte te nje pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet shume prane unazes,...