geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €250,000

Kuzhine: 2
Dhoma: 6
Tualete: 3
Siperfaqe: 335m2
Gjendja: Pjeserisht e mobiluar
Kate Gjithsej: 3
Info: Ndërtesë e re
Qyteti: Tirane
Adresa: Qender Vore
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet super vile me super pamje ne Vore 300 m nga autostrada Tirane-Durres. Siperfaqe trualli 700m2 dhe siperfaqe e viles 335m². Me cmimin okazion 250 mij euro.


Postuar nga Aurel Pashaj / 03 Dec 22 00:30:01

Postuar nga

Aurel Pashaj

Aurel Pashaj

Antarsuar në December 2022
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce