geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 20 nga 24

€550
img
JEPET ME QERA
Para nje muaji

Japim ambient me qera te sheshi Shqiponja, 550 €

Japim me qira ambient komercial 600m larg rrethit te sheshi Shqiponja .Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per fasoneri, mobileri, ma...

€120,000
img
SHITET
Para nje muaji

Shitet

Shitet ose jepet me qera dyqan me 2 hapesira te perbashketa rreth BLV. Zogu i pare(stacioni i trenit). Siperfaqja e  dyqanit eshte 55m2 dhe ka nj...

€630,000
img
SHITET
Para nje muaji

SHESIM AMBJENT BIZNESI TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Shitet njesi komerciale prane Kopshtit Zoologjik, ne rrugen "Shyqyri Brari". Ka siperfaqe totale prej 293 m2 dhe organizohet ne open space. Ndodhet sh...

€8,500
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITET BIZNESI PARUKERI & ESTETIKE

Pershkrimi:Shitet Biznesi Parukeri dhe Estetike !Ambjenti eshte i arreduar me nje stil komod dhe modes !Subjekti ka ne dispozicion te gjitha paisjet e...

€300
img
JEPET ME QERA
Para 2 muajsh

Shkoder, jap me qera lokal Kati -1, 220 m² 300 (Hafis Sabri Bushati)

Zona/Rruga : Hafis Sabri BushatiZona/Rruga : dervish beg***SUPER OFFERT***Zona : Ura dervish Beg, Parruz220m2 lokal jepet me QERAkontakto cell+355 692...

€1
img
SHITET
Para 2 muajsh

AMBJENTE BIZNESI NE SHITJE, DURRES QENDER

Dy Ambjente Biznesi ne rruge kryesore ne qender Durres. Ndertim i hershem Italian, me lartesi jasht standarteve te sotme. Mundesi shfrytzim abmjenti d...

€115,000
img
SHITET
Para 2 muajsh

SHITET DYQAN BUZE RRUGE KRYESORE TEK KOMUNA E PARISIT

Shitet dyqan buze rruges kryesore tek Komuna e Parisit dhe mund te kthehet ne biznese te ndryshme si psh: Minimarket,Farmaci,Salle Gaming etj. Ka kalu...

€165,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

SHITET DYQAN ME SIP 80M2 " PAZARI I RI" - 165 000€

Shitet Ambient Komercial me siperfaqe prej 80 m2, open space. Ambiente eshte i pershtatshem per zhvillime te shumta biznesi. Pazari i Ri zona me e vje...

€62,000
img
SHITET
Para 4 muajsh

OKAZION!SHITET SERVIS MAKINASH TEK PALLATI ME SHIGJETA!

Ambjenti ka vendodhje ideale thjeshtësisht i aksesueshëm nga rruga, ka vizibilitet dhe mbi te gjitha 15 vjet biznes i konsoliduar me klientele te rr...

€40,000
img
OFROJ
Para 4 muajsh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€80,000
img
OFROJ
Para 4 muajsh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€60,000
img
OFROJ
Para 4 muajsh

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€57,000
img
SHITET
Para 5 muajsh

SHESIM DYQAN TEK RRUGA E DIBRES, NDERTIM I RI 2022

Shitet dyqan ne Rrugen e Dibres me siperfaqe 15.16 m2. Dyqani pozicionohet ne katin 0 te nje ndertimi te ri shume cilesor te vitit 2021. Eshte me fasa...

€250
img
JEPET ME QERA
Para 5 muajsh

Dyqan me Qera

Jepet me qera ambjent 30m2 pranë Njësisë Bashkiake Nr.2, vetëm pak metra përballë me Dhomën Britanike të Tregëtisë. E përshtatshme për çd...

ALL170
img
JEPET ME QERA
Para 5 muajsh

OKAZZIONN! JEPET DYQAN OSE MAGAZINE ME QERA

Jepet nje ambient dyqan ose magazine me qera, me siperfaqe 16m katror me banjo.Ka hapsire parkimi. Ngjitur esht nje pike saldimi makinash. Dyqani ndod...

€26,000
img
SHITET
Para 6 muajsh

Ne shitje ambjente per biznes 32.3 m2 ((OKAZION)) Min. e Mbrojtjes Kati 0 Mundesi Perfekte Investimi

Ne shitje ambjente per biznes 32.3 m2 ((OKAZION)) Min. e Mbrojtjes Kati 0 Mundesi Perfekte Investimi Shitet siperfaqe 32.3 m2 me hipoteke (26,000 Euro...

€24,500
img
SHITET
Para 6 muajsh

Ne shitje ambjente per biznes 31.8 m2 ((OKAZION)) Min. e Mbrojtjes Kati 0 Mundesi Perfekte Investimi

Ne shitje ambjente per biznes 31.8 m2 ((OKAZION)) Min. e Mbrojtjes Kati 0 Mundesi Perfekte Investimi Shitet siperfaqe 31.8 m2 me hipoteke (24,500 Euro...

€1,600
img
JEPET ME QERA
Para 6 muajsh

Ambjent tregtar me QIRA perballe Maternitetit te Ri

Ambjenti tregtar ndodhet në katin perdhe te nje objekti rezidencial të ri, ka hapësira dhe oborr te brendshem të rrethuar dhe ndodhet në një lag...

€50,000
img
SHITET
Para 7 muajsh

Shitet ambjent per biznes

I ndare ne dy ambjente, ku ne njeren prej te cilave ndodhet dhe nje tualet. Aktiviteti i mëparshëm per mbi 25 vite ishte Bar-akullore me ambjent jas...

€1,000
img
JEPET ME QERA
Para 9 muajsh

AMBJENT ME QERA

QERA AMBJENT PER BIZNESPAGESA - 1 000 EuroSIPERFAQE - 100m2ADRESA - Rr.”Shefqet Musaraj”, TiranëAmbjenti ka planimetri te rregullt, Fasad xhami, ...