Filtro


Rezultatet: 20 nga 199

ALL20 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 4 oresh

Vend pune Babysitter, Durres

Kerkojme Babysitter per 4 ore ose per 8 ore, ne Durres.Duhet te dije italisht. Adresa: Rruga "Stefan Kaculini", pallati Port View, afer Stacionit te t...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 8 oresh

KERKOHET BACK OFFICE SPANJISHT

Kerkohet Back Office ne gjuhen spanjolle. Te interesuarit duhet te kene nivel te mire gjuhe. Orari eshte 10:00 - 19:00 Paga 500 Euro Ambjent komod dh...

ALL18,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 11 oresh

Kerkohet kamarier/e

Hashtag lounge bar.Pallati me shigjeta ngjitur me karburant Kastratin kerkon te zgjeroj staff.Kerkohet kamarier/e Kushte shum te mira pune.Sigura...

€0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 14 oresh

Tirane, ofroj vend pune Account Manager Gjermanisht ose Italisht

Momus nje kompani suksesi ne tregun e telemarketingut, shume stabel, me nje produktivitet shume te larte dhe experience te gjate ne treg, eshte ne ker...

€0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 20 oresh

Pozicion vakant si Konsulent Imobiliar (Priority)

Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh.Ne duam të tërheqim talente që e njohin potencialin e tyre. 🤩Ne po të kërkojme TY që...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Dje

Ofroj vende pune per Guzhinier/e

Kerkoj guzhinier ose guzhiniere.Kontrat e gjat pune.Mosha nga 25-45.Paga diskutohet nga afer.Puna fillon ne shkurt.Jo telefonata.Ju lutem dergoni cvwh...

ALL75,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Dje

Technical Assistance – Tiranë

Sisal è una realtà Italiana che da oltre 70 anni offre servizi al pubblico in ambito Gaming. Il suo business in Italia è basato su una rete di oltr...

ALL100,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Dje

Kerkohet Operator / Menaxher ne gjuhen Italiane.

Nëse dëshironi të provoni dicka të re dhe të fitoni aftësi menaxheriale si dhe të rriteni në karrierë... Ju ftojmë t'i bashkoheni skuadrës ...

€450 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Dje

Kompania Aura kerkon agjent / agjente shitje ne terren me ose pa eksperience pune .

Kompania Aura kerkon agjent / agjente shitje ne terren me ose pa eksperience pune . Kerkohen persona motivues , bashkepunues ne grup . Mosha 19-30 vj...

ALL500 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Dje

Kerkohet Mesuese GjermanishtGrupi ka 3-6 nxenesNiveli A12 here në jave / pasditePagesa 500 lek / ore.Kushdo qe eshte i interesuar lutet të shkruaje ...

ALL20 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Shofer Patente CE

Work Italy shpall të lirë pozicionin e punës: Shofer me patente CE, për rrugë brenda Shqipërisë. Kandidati duhet të ketë eksperiencë pune dh...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Kerkohet Team Leader Gjermanisht

Kerkohet Team Leader ne gjuhen gjermane. Te interesuarit duhet te kene eksperienca ne kete fushe. Orari full time 10:00 - 19:00 Ofrohen pagat me te ...

€1,500 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

OFROJM PUN NE BELGJIK - Kompani Ndertimi-Rinovimi

E vlefshme mbas muajit Maj 2021 Kompania Jone Shqiptare Ne Belgjik Ofron Vend Pune Ne Belgjik-BRUGGE. KUJDES: NUK JEMI AGJENCI PUNE. LEXHOENI TE GJITH...

ALL50,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Pirunist/Punonjes magazine

Ofroj vend pune pirunist/punonjes magazine.Paga shume e kenaqshme. Nese jeni te interesuar kontaktoni ne 0682081354Cel. : 0682081354...

€0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

KERKOHET BACK OFFICE GJERMANISHT

Kerkohen Back Office ne gjuhen gjermane. Te interesuarit duhet te kene nivel te mire te gjuhes. Orari 10:00 - 19:00 Pagesa 500 euro. Ambjent komod d...

€400 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Graphic Designer

New Born Media është në kërkim të një Dizajneri Grafik me eksperiencë që ti bashkangjitet ekipës tonë kreative në Tiranë.Kualifikimet:Të ...

ALL30,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Studio Marsi kerkon te punojes ndihmes parukiere

Studio Marsi kerkon te punesoje ndihmes parukiere. Preferohen kandidate me eksperience pune. Paga dhe kushtet e punes mjaft te kenaqshme. Te interesua...

€80 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

P I K A S E X I

Femrat, të cilat më pas nën ndikimin e këtyre produkteve abuzohen me lehtësi prej atyre që i kanë si cak. Në rast se konsumohen përmes pijeve...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 ditesh

Ofroj vend pune Agjent shitjesh

Kancelari "Infiniti Office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në Tiranë.Pozicioni vakant: Agj...

ALL30 /m
img
OFROJ
Para 3 ditesh

Per te gjithe ju qe zoteroni gjuhen italiane!

Kerkohen operator/e me eksperience Outbound telefonia dhe luce/gas multibrand.Ofrohet:*Full time me rroge fikse 30.000 Lek + kontrata dhe bonuse te ke...