geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 513

ALL1 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 5 muajsh

Shitës / Shitëse në Qendër Tregtare (QTU)

Benian Sh.a. kërkon Shitës / Shitëse në Qendër Tregtare (QTU)Mund të aplikoni:Duke dërguar CV-në tuaj në adresën: benianbg@yahoo.comOse në ...

€900 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 5 muajsh

Blini Tapentadol 100 mg në internet për të hequr qafe dhimbjen

Blini Tapentadol 100 mg në internet për të hequr qafe dhimbjenAta që vuajnë nga neuropatia diabetike duhet të jenë të vetëdijshëm se medikam...

€400 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 6 muajsh

Kerkohen Agjent Shitje!

Jeni ambiciozë, me dëshirë për të shpalosur aftësitë tuaja, doni të vlerësoheni dhe shpërbleheni për punën tuaj.Pegasus Home është vendi...

€400 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 6 muajsh

Kerkohen Agjent Shitje!

Jeni ambiciozë, me dëshirë për të shpalosur aftësitë tuaja, doni të vlerësoheni dhe shpërbleheni për punën tuaj.Pegasus Home është vendi...

€1,500 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 6 muajsh

Familje Turke🇹🇷

Familje Turke kerkon dado (23-45 vjece) per tu kujdesur per 2 femije(6 edhe 4 vjec) • Dado duhet te dije te flase frengjisht.• Familja ndodhet ne ...

ALL1 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 6 muajsh

AGJENT SHITJE NË TERREN

AGJENT SHITJE NË TERRENBenian Sh.a. ofron pozicionin e punes: Agjent Shitje ne Terren.Të jetë i pajisur me leje drejtimi të klasit: BTë interesua...

€1,700 /m
img
OFROJ
Para 9 muajsh

KERKOHET FARMACIST

WorkItaly në emër të një Klienti të saj të rëndësishëm Italian Lider kerkon te punesoj menjeher : FARMACIST/E PAGES E KENAQESHME PUNE E SIGUR...

€2,880 /m
img
OFROJ
Para 9 muajsh

KERKOHET SHOFER CE

WorkItaly kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm:Shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar:-Të jenë ...

ALL1 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 10 muajsh

Ofrohet vend pune Punonjes Sherbimi/Grup i Gatshem & Operator Salle . Pozicioni i punes ofrohet ne qytetin e DURRESIT.

Kriteret e domosdoshme për aplikim janë:1.Mosha e preferuar 20-35 vjec.2.Të ketë vendbanimin ne Durres3.Të ketë etikë në komunikim4.Te ketë m...

€1,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 11 muajsh

Kujdestare per femije

✅Familjes shqiptare ne zvicer kerkojne te punesojne kujdestare per femije🌞 Kriteret: 🌸 Nuk nevojitet eksperience e meparshme pune 😊...

ALL60,000 /m
img
OFROJ
Para 11 muajsh

NENPUNE ZYRE

WorkItaly në emër të një Klienti të saj të rëndësishëm Italian Lider në sektorin e transportit kombëtar dhe ndërkombëtar, kërkon të pun...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 11 muajsh

Kerkoj estetiste

Kerkoj te punesoj dy vajza nje estetiste thonjsh dhe nje per qerpik.Salloni eshte i ri dhe vajzat i dua me perqindje jo me pages stabel....

€900 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 11 muajsh

Asistenca familjare kerkon te punesoje dado

Kerkohet te punesohet dado per kujdesjen e 2 femijeve (7&9vjec)Puna eshte 3 muaj Biletat, ushqimi dhe strehimi jane te mbuluaraNisja urgjente...

€2,880 /m
img
OFROJ
Para 11 muajsh

Shofer CE

WorkItaly kërkon të punësojë menjëherë punonjës në profilin e mëposhtëm:Shofer me kohë të plotë për transport ndërkombëtar:-Të jenë ...

€900 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 11 muajsh

Kerkohet babysitter

✅Familje shqiptare ne zvicer kerkojne te punesojne kujdestare per femije🌞 Kriteret: 🌸 Nuk nevojitet eksperience e meparshme pune 😊🌸...

€300 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 11 muajsh

Kerkohet estetiste per thonje

Kerkohet estetiste per thonje ...

€300 /m
img
€800 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 11 muajsh

Kerkoher dado

Familje ne zvicer kerkon te punesoje kujdestare per femije Te kujdeset per nje vajze 2 vjece Mosha e dados 27-42 vjece Pagesa: 800 fran...

€1,200 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 12 muajsh

Kerkohet sanitare per shisha bar

Kerkohet sanitare per shisha bar Mosha 20-35 vjeceUshqimi dhe strehimi i perfshire Orari: 8 ore Nisja urgjente Te interesuarit te ...

€1,700 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 12 muajsh

Kerkohet Infermier/e

WorkItaly në emër të një Klienti të saj të rëndësishëm Italian Lider kerkon te punesoj menjeher : INFERMIER/E Paga fikse 1700€ + 200€ per...