geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €900

Kuzhine: 2
Dhoma: 7
Tualete: 4
Siperfaqe: 250m2
Gjendja: E mobiluar
Kate Gjithsej: 3
Qyteti: Tirane
Adresa: Te Fresku rruges Dajtit perballe market Ana
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Jepet me qera ambjenti i banimit per klinike kopesht apo zyra. Vile trekateshe me oborr te gjelberuar perpara. Kati i pare eshte i pershtatshem per lokal ose dyqan dhe vend parkimi per 2 makina. Kati 2 dhe i trete banim., 250 M2, 7 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire


Postuar nga Vionela Loga / 01 Nov 22 16:30:01

Postuar nga

Vionela Loga

Vionela Loga

Antarsuar në June 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce