geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €145,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 72m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 5
Kate Gjithsej: 9
Info: Ballkon / Terracë Ashensor Ndërtesë e re
Qyteti: Tirane
Adresa: Komuna e Parisit
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet apartament 1+1 te Komuna e Parisit,prane pasticeri Reka.

Siperfaqe totale e apartamentit 72 m2.

Organizohet ne; Sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenie,1 dhome gjumi,tualet, ballkon.

Disponon certifikate pronesie!

Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Postuar nga ALBAN / 22 Dec 23 12:30:02

Postuar nga

ALBAN

ALBAN

Antarsuar në December 2023
Shiko njoftimet

Kontakto