geniuService shpk, VOIP.
OFROJ VENDE PUNE

Detajet e njoftimit

OFROJ VENDE PUNE | ALL32,000

Industria: Hoteleri/Restorant/Bar
Pozicioni: Kamarier/e
Arsimi: E pa percaktuar
Mosha: E pa percaktuar
Oferta skadon: 31 Oct 2022
Qyteti: Tirane
Adresa: Rr. Nikolla Tupe, ish Bllok
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Ofrojme vend pune per kamarier/e. Venddodhja te Rr.Nikolla Tupe te ish Blloku. Kushte pune dhe page e kenaqshme. Nr kontakti 0692774479


Postuar nga Mondi Sulko / 07 Oct 22 05:30:02