geniuService shpk, VOIP.
OFROJ VENDE PUNE

Detajet e njoftimit

OFROJ VENDE PUNE | €350

Industria: Marketing
Pozicioni: AGJENTE SHITJE
Arsimi: E pa percaktuar
Mosha: E pa percaktuar
Oferta skadon: 13 Mar 2021
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga SHkelqim Fusha
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

MUNDESI PUNESIMI 📢❗️
*Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social? 🧐
*Kerkohen agjente shitje ne terren . Agjentet duhet te jene te gatshem per te levizur ne qytete te tjera .🌐
*Disponimi i patentes dhe automjetit eshte i detyruar 🚘
*Pagesa : baze + % 💰
*Numer kontakti: 0686514447 📱


Postuar nga Ambra Xhafaj / 04 Sep 22 05:30:02

Postuar nga

Ambra Xhafaj

Ambra Xhafaj

Antarsuar në March 2021
Shiko njoftimet

Kontakto