geniuService shpk, VOIP.
OFROJ VENDE PUNE

Detajet e njoftimit

OFROJ VENDE PUNE | ALL25,000

Industria: Tjeter
Pozicioni: Masazhatore
Arsimi: Gjimnaz
Mosha: 20-30
Oferta skadon: 17 Sep 2021
Qyteti: Tirane
Adresa: Tiran e Albania
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Oferte pune per masazhatore sektori Sherbime Estetike ne Tirane (zona Zone Periferike) pagesa Me Marreveshje. Mosha 18-28 Vjece

✅Kriteret e punes:


🔸Me ose pa eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Mosha 18-35 vjec👉🏻Ofrohet:

💵 Pagese baze + perqindje te larta

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Tirane

+355682011575Postuar nga Arben Mullai / 27 Sep 22 02:30:02