geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €50,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 122m2
Gjendja: E PA MOBILUAR
Kati: 4
Kate Gjithsej: 4
Info: Ballkon / Terracë
Qyteti: Sarandë
Adresa: Rruga skenderbeu Sarande
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

� Shtëpi 4 Katshe në shitje vetem apartamenti ne katin e 4
�kembehet me apartament ne Tirane.
�Vëndodhja : Sarande
�sipërfaqa : 122 m2 gjithsej
�Përbërja : 2 Dhoma , Dy Banjo , Koridor , Verandë

�Dhe pamje nga gjithe qyteti Sarandes dhe jo vetem

� me hipotekë dhe certifika pronesie.
�cmimi i diskutushem. 50.000 Euro


Postuar nga Befar / 31 Oct 22 12:30:01

Postuar nga

Befar

Befar

Antarsuar në January 2021
Shiko njoftimet

Kontakto