geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €200,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 153m2
Gjendja: Pjesrisht e mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Kodra e Diellit
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFXK482484 - Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet apartament 3+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orientim Veri-Lindje duke te ofruar nje super pamje, kendi i gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Rezidenca ne te cilen ndodhet apartamenti eshte kompleksi me i mire ne Tirane pasi ofron: Mjedis i shendetshem- Fqinjet me te mire- Qetesi absolute- Mbrojtje dhe Siguri etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!


Postuar nga Realdeal.al / 01 Oct 21 15:30:01