geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €145,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 102m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 2
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Margarita Tutulani
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL451732 - Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rrugen Margarita Tutulani shitet super apartament 2+1 I investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te mobiluar me shume shije, 1 ambient gatimi i vecuar i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket me cilesore, 1 dhome gjumi, 1 ambient qe perdoret si garderobe por eshte mjaftueshem e bollshme per tu transformuar ne nje dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me nje parket shume cilesor dhe ka kondicioner ne cdo dhome gjithashtu dhe ne tualet nje kondicioner mural. Shitet totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 06 Jul 22 12:30:01