geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €350,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Siperfaqe: 340 m2
Kate Gjithsej: 1
Qyteti: Fier

Pershkrimi:

Shitet dyqan 30m2 me gjiithe truall ne total 340m2 me certifikate pronesie, lagj apollonia: rruga jakov mile,unaza e vogel prane zogut te zi ,ngjitur me Itea Center dhe Big Bang.Ambjenti eshte lene me qera 100,000 lek te reja ne muaj me nje kontrate 5 vjecare,fast food,lavazh,parking ,mund te behet dhe me nderrim makine, apartament 3+1 dhe 2+1 varet nga zona,dhe diferencen nga ana juaj Te interesuarit te kontaktojn ne n tel 0674012211


Postuar nga Ambient biznesi / 02 Sep 22 23:30:01

Postuar nga

Ambient biznesi

Ambient biznesi

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto