SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €7,000

Marka: Ford
Modeli: Focus
Struktura: Sedan
Viti: 2012
KM: 100,000 - 150,000
Kambio: Manuale
Karburanti: Nafte
Ngjyra: Sedan
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Lushnjë

Pershkrimi:

SHITET FORD FOCUS ,1.6 NAFTE SUPER EKONOMIK , 118.000 KM TE CERTIFIKUARA , VITI PRODHIMIT 2012, KAMBIO MANULE 6+R, MAKINA DISPONON: ABS , AIRBAG , AUTO HOLD,  XHAMA ELEKTRIK , PASQYRA ELEKTRIKE , TAPICERI RROBE  E PASTER , HAPJE MBYLLJE QENDRORE ME PULT, KONDICIONER FUNKSIONAL, RADIO CD-MP3-AUX-PHONE, XHAMA TE ZINJ,  KOMANDA NE TIMON , SENSOR DRITASH , DISQE ALUMINI 17, GOMA 100% TE REJA  , SUPER GJENDJE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE , E GATSHME PER CDO PROVE NGA ANA JUAJ , IMPORTUAR NGA ITALIA , ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA. 

?VENDODHJA? LUSHNJE

?CMIMI? 7000€ ( I DISKUTUESHEM )


Postuar nga iweb.al / 14 Oct 21 04:30:02

Postuar nga

iweb.al

iweb.al

Antarsuar në October 2020
Shiko njoftimet

Kontakto