SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €4,500

Marka: Mercedes-Benz
Modeli: B 180
Struktura: Hatchback
Viti: 2007
KM: 180 000 - 189 999
Kambio: Automatik
Karburanti: Naft
Ngjyra: E hirit
Dokumenta: T huaja
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Durres

Pershkrimi:

Shitet B-Classe Sport Edition Motorri 180 CDI Nafte Kambio Automatike G-7 Viti 2007 188.500 Kilometra ORIGJINALE Makina disponon Pasqyra me palosje, Klima Dixhitale Bi-Zona, 4 Goma te Reja Sapo te vendosura,Sallon Lekure+Cop ,Fenere me Lupa dhe Larje, Komanda ne Telefonike Dhe Audio ne Timon, Radio/CD/Aux,Disqe Alumini 17" , 2 Celesa. Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.E gatshme per cdo prov dhe kontrroll nga ana Juaj. Cel/Wp :069 62 33 498 Cmimi 4500 euro pak i diskutushem


Postuar nga Gezim / 13 Oct 21 10:30:03

Postuar nga

Gezim

Gezim

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce